Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Kedves Mindenki! Ha, tételezzü...

Kedves Mindenki! Ha, tételezzük fel, betelepítenék Magyarországra a menekültet, ti mit tennének?

Figyelt kérdés
Megfordult a fejetekben pl., hogy elhagyjátok az országot? Féltek egyáltalán a következményektől? Mert én nagyon!

2016. szept. 13. 12:38
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Egyébként meg ha mindenki szembejön és rossz sávban vagyok, miért hagyják el a fiatalok az országot, miért nem utálja mindenki a migránsokat és miért nem elégedett mindenki Magyarországgal?
2016. szept. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
A családalapítás előtt álló magyar fiatalok és kisgyermekes magyar családok biza nem a migránsok elől menekülnek, hanem Orbán Viktor elől. Ez a nagy helyzet. Ez nincs a plakátokon mi?
2016. szept. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Én is ezt írtam..
2016. szept. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

"Megfordult a fejetekben pl., hogy elhagyjátok az országot?"

Évek óta ezen gondolkozom, nem a migránsok miatt.


"Féltek egyáltalán a következményektől?"

Jobban félek hogy reggel elüt az autó a zebránál, vagy éppen a 3-as metróval történik valami mikor rajta vagyok.

2016. szept. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Hála a moderátoroknak némileg ök a hozzászólások...


Ezt a kérdezőnek írtam:


# 19


Ha mindenki szembe jön az autópályán, talán el kellene gondolkoznod, hogy te vagy a rossz oldalon, nem?

2016. szept. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

"Jobban félek hogy reggel elüt az autó a zebránál, vagy éppen a 3-as metróval történik valami mikor rajta vagyok."


2 evig dolgoztam pestne, ezelatt 3x talalkoztam tuzoltoval a fustolo metro alagutban :D

2016. szept. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!