Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Kedves Mindenki! Ha, tételezzü...

Kedves Mindenki! Ha, tételezzük fel, betelepítenék Magyarországra a menekültet, ti mit tennének?

Figyelt kérdés
Megfordult a fejetekben pl., hogy elhagyjátok az országot? Féltek egyáltalán a következményektől? Mert én nagyon!

2016. szept. 13. 12:38
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
73%
Jól sikerült az agymosás a kérdezőnél. Gratulálok hozzá! :-((((((
2016. szept. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
88%
Én amúgy is gondolkozom, hogy elköltözöm hosszabb távon. A romló, hanyatló Németországba, esetleg Svájcba. Mondjuk pont nem azért, hogy befogadjuk-e azt a néhány menekültet, akiknél szerintem most több államtitkár és egyéb alibipozíció van. Hanem azért, mert látszik, hogy a következő évek politikája itt már csak a migránsozásról fog szólni, előre haladás még reménytelenebb, mint 1-2 éve.
2016. szept. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
80%
Én örülnék hogy végre belátja a kormány hogy hülyeség 1000 ember miatt az uniós tagságunkat veszélyeztetni. Engem inkább az az évi 2000 család aggaszt akik nem fizetik ki a letelepedési kötvényt mégis erre hivatkozva kapnak állampolgárságot.
2016. szept. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
62%
Én nagyon félek, annyira hogy okt.2-án elmegyek szavazni mert a Marika néni azt mondta nekem (a szomszéd) hogy akkor itt nem lesz már több menekült, a népszavazás miatt nem jönnek már erre sem! Hiszek Orbán Viktor miniszterelnök úrban is aki megvéd minket mint mindig!
2016. szept. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
67%
Miért kellene emiatt elhagyni az országot? Megártott neked a túl sok agymosás.
2016. szept. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
61%

Es arrol mit gondoltok hogy foleg az alacsony iskolazottsagu retegnek letja a migransokat a legnagyobb prolbemanak?


[link]


A leghulyebbek nyivakolnak a leghangosabban.

2016. szept. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
60%

1200 ember.


ismétlem:


1200 ember!!!!!!


Mit tennék: semmit.

Következmények?

Milyen következmények lennének most komolyan?


Kérdező nem tudom, hogy trollkodsz-e vagy komolyan kérdezed, de ez a kérdés..................

2016. szept. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
26%

Na, ez az 1200-as szám a teljes agymosás! Mi lesz a családegyesítés után? Bőven 10 ezer felé fog ugrani ez a szám. Elmebeteg volt, aki ezt egyáltalán megengedte.

Vajon miért pont Európa a cél?? Gondolkodjatok már el egy kicsit! Itt nem arról van szó, hogy a németeknél háború van, és befogadunk 2000 németet, amíg nem rendeződik a helyzet. Itt tömeges letelepedésről, ha úgy tetszik újkori honfoglalásról van szó, egy élhető és gazdag földrészen, ezek az emberek soha az életben már nem fognak hazamenni. Végleg itt szándékoznak maradni és szaporodni (átlag 8-10 gyere/család).

De akkor kérdezek egy jobbat: a cigányságot sikerült már integrálni? Idáig nem attól zengett az ország, hogy hiába a sok beléjük fektetett milliárd, nem tanulnak, nem dolgoznak, csak orrba-szájba vállalják a gyerekeket ők is. Akkor egy teljesen más kultúrájú népet ki az anyám fog integrálni és mikor? Egyáltalán akarják-e ezt az emberek? Mert szerintem marhára nem.

Ha Európában lenne háború, szerintetek minket ezek a népségek tárt karokkal várnának és otthont, lakást, segélyt adnának? Nem. Maximum golyót mindenki fejébe már a határon!

Miért köteles és milyen alapon Európa mindenféle népségnek segítséget nyújtani?

2016. szept. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
53%

"Miért köteles és milyen alapon Európa mindenféle népségnek segítséget nyújtani?"


Mert igy alapodtak meg, az europai unio elott is elt ez a megallapodas. (haborus menekulteknek, nem mindenfele nepsegnek)

2016. szept. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
41%

#9

Jah majd egy menekülttáborba fognak családot egyesíteni persze. Meg ha csak katona korú család nélküli fiatalok jönnek ahogy azt fröcsögitek állandóan akkor pláne nem kell a családegyesítés miatt aggódnod.

2016. szept. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!