Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Kedves Mindenki! Ha, tételezzü...

Kedves Mindenki! Ha, tételezzük fel, betelepítenék Magyarországra a menekültet, ti mit tennének?

Figyelt kérdés
Megfordult a fejetekben pl., hogy elhagyjátok az országot? Féltek egyáltalán a következményektől? Mert én nagyon!

2016. szept. 13. 12:38
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Enélkül is forog a fejemben, hogy elhagyjam és egy közepes falunyi menekült ezen semmit sem változtat.
2016. szept. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
80%

Hát ha idejönnek... 1200an.. tudom! ez csak a kezdet! oké, idejönnek húszezren...

Én elhagyom az országot... nem a migránsok miatt, hanem a magyarok miatt... egyszerűen nem lehet velük együtt élni. Fröcsögnek, gyűlölködnek, feszültséget szítanak. Oké, az ország enélkül is romokban van, az én gyerekem ne járjon olyan iskolába ahol ilyen szinten manipulálja a politika az oktatást...

Ki nem szarja le a migránsokat?:D párezer ember ide vagy oda... elvileg mi 9millióan vagyunk, nem? gyanítom, hogy az az 1200 ember egységesebb, céltudatosabb és szilárdabb lesz, mint ez a 9milliós katicacsoport...


Miért kéne félni a muszlimoktól? mert szilrád a hitük? elég szomorú, hogy a magyar itthon van Európában, és nem szilárd se a hite, se a kultúrája! Ez fenyegeti a magyart, nem a migráns....

2016. szept. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
80%

Egyébként én úgy tudom, hogy Magyarországon 30-40ezer muszlim él jelenleg. Hova zavar még egy-két ezer?


Magyar férj nem veri az asszonyt? Mert én ezt látom a szomszédban..:S

2016. szept. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Viktor átmosta a pici agyad kérdező. Ha sikerült neki a nyilvánvaló hülyeségeivel ekkora hatást elérni nálad, rossz hírem van. Neked annyi, nincs remény:(
2016. szept. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
92%

"Ha a feleségét veri véresre a szemeitek előtt,"


A Fideszes komondorozós honatyákról beszélsz ? :DDDDDDDDDDDD

2016. szept. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Nem támogatom hogy betelepítsék őket pláne azért nem nehogy rendszeres legyen. De ezért sehova nem mennék nem akkora tömegről van szó. Másik hogy nehogy már nekem kelljen a hazámból elmenekülni. Ha nagy baj lenne velük a nép úgyis felkoncolná azt az ezer valányszáz embert ha muszály.
2016. szept. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Le vagyok döbbenve! Megy a betanult szöveg: Orbán átmosta az agyad, nagy a baj a fejedben, stb. Csak amiatt, mert leírtam, hogy én félek! De érdemben senki sem képes válaszolni. Csak azt hallom, hogy rohadt Orbán így, meg úgy! De senki sem beszél arról, hogy ő, mint "magyar" ember, hogyan látja a dolgokat. Vannak fenntartásai? Ha nincsenek, miért? Ha vannak, miért? Csak a fikázás és a b*szogatás megy ezerrel. Végtelenül csalódtam a válaszadókban, nem akarom elhinni, hogy ennyi jellemtelen, cinikus ember van közöttük :(
2016. szept. 13. 19:47
 18/26 anonim ***** válasza:
81%

18as, a rendszer hozza őket létre! Melléktermékként.

Nem ők, azaz nem mi, árultuk el a hazát 18as! Az a bizonyos haza árult el bennünket! Tudod mit jelent az a szó, hogy "miniszter"? Népszolga. Szolgálnak? Segítenek, hogy könnyebb legyen az életünk? Vagy legalább nyugton hagynak minket élni? Nnnemigazán.

Nem számíthatunk az államra amiben élünk. Nem ad elég pénzt, hogy éljünk, de az árakat sem csökkenti, hogy a kevésből is kijöjjünk. Ha betegek leszünk, egy romhalmazba kell bemennünk, amit kórháznak csúfolnak. Nem számíthatunk az államra, hogy önállóan gondolkodó, saját, intelligens véleménnyel rendelkező embert farag a gyerekeinkből.

Gyűlöletet szítanak az emberek szívében egymás iránt. Ember embernek legyen farkasa. Láncra ver és nem ad enni, viszont árulónak titulál, ha otthagyjuk.

Hazaáruló az, aki magyar diplomával külföldre megy dolgozni? Áruló az, aki egy csomót tanult a szakmájáért és azt akarja, hogy meg is becsüljék? Áruló az, aki szabad és értelmes gondolkodású gyereket akar?


És persze, áruló az, aki nem gyűlöl másokat. Magyar-román meccs 0-0, de mi nyertünk, mert mi legalább nem vagyunk románok, igaz? A rohadt szlovákokról nem is beszélve... na és a Nyugat! Az egy mocskos dolog! Emberek, akik arról beszélnek, hogy minden embernek emberi élet jár! Embert mondanak, mégis beleszámolják azokat is, akiknek nem fehér a bőrük, pfuj!


18as. Aki beengedné a migránsokat, az nem akarja sem az ágyában, sem a házában látni őket. Nem ölelgetné őket minden nap. Csak simán nem érdekli, hogy milyen színű a bőre, és hogy honnan jött. Nem fél attól, hogy elolvad a saját identitása 1200 muszlim mellett, mert van saját identitása. Nem migráns-szeretőkről van szó, csak gyűlölet-gyűlölőkről.


Magyarország, mi a fsz van veled?

2016. szept. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

# 19


Ha mindenki szembe jön az autópályán, talán el kellene gondolkoznod, hogy te vagy a rossz oldalon, nem?

2016. szept. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Oké, akkor Te mondd meg: honnan tudod, hogy hazaáruló vagy, vagy a hazád árult el Téged?
2016. szept. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!