Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Egy kommunista lehet-e vallásos?

Egy kommunista lehet-e vallásos?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 12. 17:50
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%

A kommunisták vallás-ellenesek, ateisták.

A kommunisták 90%-a zsidó, a maradék pedig eltévelyedett szerencsétlen h*lye.


A tanácskormány több mint 80%-a zsidó volt, nézd csak meg mit köszönhetünk nekik! Hazánk több mint 70%-a oda! Csak azért, mert nem tettek semmit, és a bevonuló, erőszakoló, rabló, gyilkos tótokat, szerbeket, románokat a BARÁTAINKNAK mondták.

Meg akarták öletni a NÉMET katonákat, akik ERDÉLYBEN harcoltak a MAGYAR FÖLDÉRT!


Kommunizmusba nem fér bele a vallás, hihetnek, az anti-krisztusban (zsidók által): http://www.youtube.com/watch?v=MshAGAyjYR4


A zsidók több mint 100 millió embert öltek meg, és majd' 100 évig több száz milliót tartottak elnyomás alatt. EZEKRŐL MA SZÓ SEM ESIK! CSAK A HOLOKAUSZTRÓL!

http://www.youtube.com/watch?v=NqufXtYyoW8


Aki kommunista kösse fel magát.

2010. ápr. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
De ettől függetlenül lehet valaki nemzeti érzelmű ("szélsőjobboldali") úgy is, hogy vallásellenes (pl. én). A kereszténység is egy zsidó szekta volt, csak kinőtte magát. De vitát nem fogok nyitni ebből.
2010. ápr. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
63%

"Meg akarták öletni a NÉMET katonákat, akik ERDÉLYBEN harcoltak a MAGYAR FÖLDÉRT!"


Micsoda hősök ezek a nácik. Még a végén kiderül, hogy nem is rohanták le a fél világot, csupán a hazájukat védték Sztálingrádnál meg London felett bombázva :D :D

2010. ápr. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
9%
Egyébként a németek tényleg értünk harcoltak, aki ezt tagadja, ostoba.
2010. ápr. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

A németek ISTENigazából (hogy ne offoljak) lesz@rták, hogy kik mellett harcolnak, csak harcoljanak valaki mellett. L@szarták, hogy magyarok vagy románok, a német katonák csak harcoltak, ráadásul a korszerű, bátor románok ellen...

A német-román háború az tényleg kemény lehetett, elvégre a románok gyengék és nincs korszerű fegyverük, míg a németeknek ott a frissen szerzett Panzer 38(t), és egyéb korszerű fegyver, de a román mentalitás miatt volt igazán kiegyenlített a küzdelem...

Ne b@szakodjatok már, a náciknak ez sétagalopp volt, ráadásul mindjárt az is meglesz, hogy Hitler miatt nem támadott meg minket Szlovákia... Érdekes, hogy épp a magyarok akarták lerohanni akkoriban Csehszlovákiát, és Hitler miatt nem támadtunk, mert féltünk a megtorlásból, mert Hitler bá'-nak nem marad tót ivócimborája...

A németek utálták a magyarokat (most mindjárt jönnek azok a válaszok, hogy Hitler jobban szerette a magyarokat, mint a németeket, de ebből kezd elegem lenni), a világháborúban a keleti fronton nem engedték be a magyar katonákat a házba, ők kint aludtak a -20°-ban. Ez az igazi szeretet!!!

A kommunisták szerint minden ember egyenlő (de mégis lettek egyenlőbbek), tehát nem lehet senkinek sem vallása, elvégre az háborút szül és megkülönbözteti az embereket.

Tehát ateisták voltak.

2010. ápr. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon az 1. vagyok.



04-12 19:15-ös:


Mint nemrég kiderült, Sztálin megakarta támadni Németországot, Hitler tudta ezt, és ezért támadott előbb. A szovjet hadsereg azért hátrált, mert támadó offenzívára volt felszerelve, és így védekezni kevésbé hatékonyan tudott. A londoni bombázásról: Nem is tudom ki üzent hadat Németországnak... Lehet hogy Anglia? Nem is tudom ki akart többször is békét kötni az angolokkal? (Rudolf Hess-t küldték, akit Churchill börtönbe vetett) Csak nem a németek? A háborút a zsidók provokálták, ugyanis Hitler hadserege 1946-ra lett volna kész! Nézd csak meg ki bojkottálta és korlátozta a Németországgal való kereskedelmet...


[link] <--- Hasznos lehet egyeseknek...


21:51-es:

Igen, jönnek, mert h*lyeséget beszélsz. Miért ne jönnének?... Nekem egyik nagyapám a Waffen-SS-ben volt, és Sztálingrádnál esett el, míg a másik a Donnál harcolt, de hazajött. Az a nagyapám aki Sztálingrádnál harcolt, leveleiben leírta hogy csokit osztogattak (IGEN, A WAFFEN-SS-ESEK, AZOK A CSÚNYA-GONOSZ NÁCIK...) az orosz gyerekeknek, élelmet vittek, stb.


Aki a Donnál volt, elmesélte hogy egy német tisztel jó barátságba került, és az egész százada kapott takarókat, melegebb ruhát (igaz, ezt a németek "lopták" orosz katonákról, dehát nekik már úgysem kellett, mindenesetre a németek másoknak - mondjuk a románoknak - nem adtak semmi ilyesmit...)

2010. ápr. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

utolsónak: 21:51 vagyok.

Nekem semmi bajom a nácikkal, de sok tévhit van az egész 20. századról, és ki tudja, mikor tudjuk meg az igazat.

Sokan azt gondolják, hogy Hitler imádta a magyarokat, sokan pedig azt mondják, hogy alsóbbrendűnek tekintette (elvégre szlávok közt vagyunk). Ezt csak Hitlertől tudhatjuk meg, de amíg minden ember azt üvölti, hogy aki szerint Hitler utálta a magyarokat, az zsidó, addig nem fogunk előlrébb jutni.

A románok megverése nem is lenne a németeknek ügy, úgyhogy erről ne beszéljünk, ráadásul Hitler minket is leállított, amikor tovább akartunk menni a Felvidékre (mert kellett nekik egy Szlovák bábkormány).

De nem tudom, hogy a kommunistáktól hogy lehet eljutni a német-magyar viszonyokig.

NEM.

2010. ápr. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
minden kedves válaszadónak : KÖSZÖNÖM SZÉPEN!!! :)
2010. ápr. 24. 22:36
 19/20 anonim ***** válasza:

"Nekem semmi bajom a nácikkal"

Idéztem magamtól... Ezt szépen megaszontam.

Nem úgy értem, hogy semmi bajom a nácikkal, csak elismerem, hogy amit tettek, az tényleg nagy szó, és Hitlert is többre tartom, mint jónéhány kommentelőt, (mondjuk NEM ennél a kérdésnél).

2010. ápr. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

14:02-es vagyok.


Csak az a gond, hogy a magyarok nem szlávok. Szlávok a szlovákok, lengyelek, stb.


És ezzel sincsen baj. Mert Hitler nem utálta a szlávokat, ezt csak utólag mondják így. (Mint ahogy rengeteg minden mást is) Ugyanis LENGYELEK, OROSZOK (Hitlerről azt állítják hogy minden oroszt zsidónak mondott) léptek be a Waffen-SS-be harcolni a kommunizmus ellen.


A magyarok nem szlávok...

2010. ápr. 25. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!