Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Benne lennétek ebben Jobbikos...

Benne lennétek ebben Jobbikos testvéreim?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy a szavazás napján megmutathatnánk büszkén, hogy milyen komolyan gondoljuk az ezévi szavazást mégpedig úgy, hogy a szavazó-cédula aljára szolidan ráírhatnánk a nevünket, megmutatva hogy nálunk van összetartás és büszkén vállaljuk az igazság egyetlen útjának harcosaunként a véleményünket. Nem teszi érvénytelenné a szavazatot csak az aljára írd. Fogjunk össze, mutassuk meg ezeknek a hazugládáknak, hogy összetart a magyar, és nem fél, nem félve szavaz. Én azt mondom: csináljuk.
2010. ápr. 9. 11:50
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

"Mikor érvénytelen a szavazólap, a szavazat?


Érvényesen szavazni csak a hivatalos szavazólapon szereplő jelöltre, listára lehet. Jelöltre/listára szavazni a jelölt/lista neve feletti vagy melletti körbe tollal írt két, egymást metsző vonallal lehet.


Érvénytelen az a szavazólap, amely


• nincs ellátva a hivatalos bélyegzőlenyomattal,

• a törvényben meghatározottnál több szavazatot tartalmaz.


Érvénytelen az a szavazat, amelyet


• érvénytelen szavazólapon adtak le,

• nem a jelölt neve alatti, feletti vagy melletti körbe tollal írt két, egymást metsző vonallal adtak le,

• kiesett jelöltre adtak le.


A szavazat érvényességét – ha az egyéb feltételeknek megfelel – nem érinti, ha a szavazólapon bármilyen megjegyzést tettek, a jelöltek sorrendjét megváltoztatták, a jelölt nevét kihúzták, illetve nevet hozzáírtak."


/valasztas.hu/


Tehát NEM érvénytelen attól,hogy ráírod a neved.Bár értelme nincs túl sok,ha valakinek ez azt jelenti,hogy ő felvállalta,és erre büszke,tegye.Én nem látom értelmét,de ez az én véleményem.

2010. ápr. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
persze, és akkor az összes cédula érvénytelen lenne....ügyes próbálkozás
2010. ápr. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
mellesleg a jobbikos cédulák lesznek azok, amiket nagyítóval is átvizsgálnak majd, h minél több érvénytelent találjanak....majd szted direkt azzá teszem? minden szépen szabályosna kell csinálni, hogy semmibe se köthessenek bele...nem érdekel az ismerősöd ismerőse, ezzel csak azt akarod elérni, h néhány tudatlan jobbikos szavazata elvesszen, akik rád hallgatnak
2010. ápr. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Így érvénytelen a szavazat! Meg ne próbáljátok!
2010. ápr. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

11:54-es!


Én Fideszes vagyok, és meglehetősen sért a bunkó megjegyzésed. Nem írta oda, hogy Fideszes, én sem írnék ilyen stílusban, ha nem a támadással kezdenél, HÜLYE JOBBIKOS!

2010. ápr. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!