Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi történik akkor, ha valaki...

Mi történik akkor, ha valaki előre nem látható okok miatt nem ér oda vasárnap 19:00-ig arra a helyer, ahol szavazhat?

Figyelt kérdés
Pl. valaki vasárnap x városból elindul a lakóhelyére, úgy számolva, hogy este 6-ra odaér, de út közben elakad, pl. közúti baleset miatt, és ezért nem ér haza időben. Ilyen esetben nincs módja szavazni?
2010. ápr. 7. 12:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Második forduló?
2010. ápr. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nincs. Akkor így járt. Próbálja meg úgy szervezni, hogy odaérjen.
2010. ápr. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. Persze, az, hogy úgy próbálja meg szervezni, hogy odaérjen, az nyilván való, itt arra irányult a kérdés, hogyha minden szervezés ellenére valami váratlan és saját hibáján kívüli dolog miatt nem ér oda.
2010. ápr. 7. 13:16
 4/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs.Szerintem egyébként nyugodtan tarthatna tovább a szavazás,arra az esetre,ha valaki nem tudna vasárnap menni.Mondjuk szombaton és vasárnap is lehetne szavazni.
2010. ápr. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha lekésel a moziról, neked nem vetítik le külön a filmet!
2010. ápr. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jó, azért itt nem csak egy moziról van szó. És a moziban a filmeket többször is adják, ez nem túl találó hasonlat.
2010. ápr. 7. 17:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért görcsölsz, van rá egy nap, hogy odaérj. Ha nagyon fontos számodra - menj oda kezdésre!
2010. ápr. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy nekem olyan fontos? Én csak felvetettem, hogy akkor mi van. Vasárnap nem készülök a lábamat sem kitenni a városból, de ettől még érdekelhet, hogy mi van akkor, ha valaki úgy jár, hogy nem ér oda.
2010. ápr. 7. 18:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!