Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Először megyek szavazni, mire...

Először megyek szavazni, mire számítsak?

Figyelt kérdés

Még sosem voltam szavazni, bár már mehettem volna a múltkor.

Most megyek először, szüleim nem járnak szavazni de most együtt elmegyünk.


Mit kell magunkkal vinnünk?

Személyi + a hozzá tartozó lakcím kártya elég?


Mire számítsunk? Ki kell valamit tölteni ilyen kérdőívet is vagy csak a lényeget?


Kell vinni azokat amiket postán kiküldtek ilyen írások meg cédulák nem is értem mik azok... ? Vagy elég ha mi megyünk a személyivel ott adnak ilyen cetlit?


Fogalmam sincs hogy megy ez, a tegnapi napig azt hittem ilyen gép van nálunk is, és azon kell bejelölni és kész, aztán mondták, hogy ez nem az USA itt csak papír van :DDD


Szóval a fontos tudnivalók érdekelnének, mert azt már tudom kire fogok szavazni, de a szavazás menetét nem ismerem még.


Köszönöm.


2010. ápr. 5. 23:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Részeg jobbikosokra a hivatal előtt, akik majd meg akarnak győzni, hogy kire is kell szavazni.
2010. ápr. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!