Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Máshol is ilyen rossz állapotb...

Máshol is ilyen rossz állapotban vannak a terségek?

Figyelt kérdés
Észak magyarországi régióban lakom, ezt a 3 megyét alig hagytam el párszor igy nincs viszonyítási alapom ezert kérdezem hogy milyen feletek az utak minősége, életszínvonal,a környék és a C típusú egyedek megoszlása. Ha esetleg irnátok a ti régiótokról megyétekről az jó lenne, ugy általannságban mi jellemző arra. Elég hülye kérdés de érdekel mi van ezen a helyen kívül

2016. márc. 15. 12:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Budapesten kívul, "videken" mindenhol ugyanolyan a helyzet.
2016. márc. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azert azz nem hiszem egy Heves vagy Nógrád megye hasonló szinten lenne mint pl Győr moson...
2016. márc. 15. 12:17
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is nógrád megyei vagyok. Dunakeszire járok melózni, az sokkal jobb hely.
2016. márc. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Dunakeszi fele is kráterek, földutak vannak melletük szegényes házak?
2016. márc. 15. 12:54
 5/8 anonim ***** válasza:

a fovarosokon kivul mindenhol ez van.


debrecenben pl vannak olyan utak, hogy kiesel a szekbol mire vegigmesz rajta 50-el...

2016. márc. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nálunk vannak utak városon belül ahol nem is tudsz közlekedni

...

2016. márc. 15. 13:18
 7/8 ittittitt ***** válasza:
nem,felcsúton például van egy akkora stadion ,hogy az egész falu belefér,szöröstű-böröstűl és kis vasút is van ami üressen is körbejár,megállás nélkül. ott dübörög a gazság.judaPesten kell két munkahely,hogy meg tudj élni az utak is kátyúsak vagy túrják őket egyfolytában,főleg nyáron,hogy akadályozzák az autók közlekedését.
2016. máj. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én Makón lakok,ahol az utóbbi időben nagyon sok fejlesztést hajtott végre a városban a kormányzat(pl.utak,hagymatikum,edzőterek,iskolák stb.).A C tipusú egyedek országos átlagnál jóval kisebb arányban vannak jelen(kb.0,5%).Összességében szerintem megfelelően fejlődik a térség,de az életszínvonal itt se olyan magas,kb olyan lehet,mint Debrecen környékén.(ami nagyjából az országos átlag).Voltam már párszor Heves és Nógrád megyében.Az egyértelműen látszik,hogy az Észak-Magyarországi régió van a legrosszabb helyzetben a pénz rossz irányú befektetése,a munkanélküliek nagy aránya(C),és az alacsony életszínvonal miatt.

Magyarország nyugati része szerinem meg mindenhol ugyanolyan helyzetben van.Kivéve Budapest nyugati felét és annak vonzáskőrzetében található kisebb településeket,valamint talán még Sopron környéke van az országos átlagnál jobb helyzetben.

2016. máj. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!