Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért van némelyik házon zászló?

Miért van némelyik házon zászló?

Figyelt kérdés
Pl az utcánkban a van 2 házon Magyar zászló a Pest megyei Telkiben egy legalább 4m-es rúdon volt szintén. Mikyen jelentősége lehet ennek,hogy kirakják állandóra?
2016. febr. 21. 10:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

2-es vagyok ,4-esnek:


Én csak szarkasztikus módon poénkodtam ,de látom ez sokakat zavar piciny országunkba.

2016. febr. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
50%
Én mindig azt gondoltam, hogy ezekben a házakban valamilyen határon túlról áttelepült magyarok élnek (Románia, Ukrajna, Szlovákia, Szerbia, stb), és bennük jobban dúl a magyarság érzés, és boldogok, hogy itthon kitehetik a házukra a magyar zászlót. Vagy ha nem ilyen emberek, akkor meg jobbikos és nagyon hazafias érzelmű emberekről lehet szó. Én is szép dolognak tartom, hogy kiteszik a magyar zászlót.
2016. febr. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ugye milyen furcsa? Ilyet csak Amerikában szabad, nálunk le is hülyézik az embert ezért.
2016. febr. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Drága kérdező, egyem a burádat, elárulnéd, hogy miért meglepő, ha MAGYARORSZÁGON kiteszik egy házra vagy akármire a MAGYAR zászlót?

Komolyan nem értem, hogy egyáltalán hogyan született meg az egységsugarú fejedben ez a kérdés...

2016. febr. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Igen, mert ha az amerikai zászlót fogadnád értetlenkedve, akkor még érthető is lenne a kérdés. De hát mégiscsak Magyarországon vagyunk. Akkor meg mi ebben a furcsa? Kérdésed teljes "nemzeti érzés-autizmust" mutat. Vagy csak baloldali liberális vagy, és helyteleníted a nemzei érzéseket?
2016. febr. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
"van egy apró, de nagyon hangos kisebbség, aki szerint ha az autód nincs tele Nagy-Magyarországos matricával, nem Kárpátia szól 0/24 nálad, és úgy gondolod, hogy az ország nem 120%-ig "űberkirálymindenfszaitt", akkor máris magyarellenes minden vagy" - évek óta mozgok erősen hazafias körökben, de ilyen emberrel még eggyel sem találkoztam.
2016. febr. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

# 16/16 Időpont ma 17:05


Szerintem egy szóval nem mondtam, hogy a hazafias körökben kell őket keresni. De nyugodtan tölts el ebben a rovatban aktívan 1-2 hetet, itt is találkozni fogsz velük.

2016. febr. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nekem nem furcsa. Az sem, hogy a mi utcánkban régóta ki van téve az egyik ház ablaka alatt egy székely zászló.

Svédországban is sok helyen láttam zászlókat. A svédek nagyon büszkék a lobogójukra, hogy még a madáretetőkre is tesznek egyet :D

2016. febr. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!