Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Milyen zaszlo az amit a...

Milyen zaszlo az amit a PEGIDA drezdai tuntetesein latni?

Figyelt kérdés

Olyan mint az eszak europai orszagok zaszloi (Nordic Cross flag) csak nemet szinekben, tehat sarga fekete, piros; a kereszt fekete.

Ez a zaszlo Nemetorszagban elismert, meg van engedve? Miert lobogtatjak a PEGIDA osszejovetelein es mit szimbolizal nekik?

Rakerestem, de csak ezt tudtam meg:

"Flag proposed by the conspirators of the July 20 plot against Hitler"



#zászló #szimbólum #Németország #tüntetés #jelkép #PEGIDA Drezda #folvonulas #nemet zaszlo
2015. dec. 8. 17:53
 1/4 becky sharp ***** válasza:
ez engem is érdekelne, én se találok rá semmit.
2016. jan. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Flag proposed by the conspirators of the July 20 plot against Hitler"


tehát Hitler ellenes zászlajuk is van a kukába dobott horogkereszt mellé...


Ilyenkor bújik ki a szög a zsákból, és mutatkozik meg, hogy a magát hazafiasnak valló PEGIDA valójában filoszemita és iszlamofób kölykök hobbiköre akiknek az elsődleges célja, hogy a muzulmánokat provokálják ezzel is elősegítve a radikalizálódásukat és közelebb tolva Németországot egy polgárháború felé. Volna pár tippem, hogy milyen vallású üzletemberek és nemzetközi bajkeverők utasítására...

2016. jan. 16. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
...és pénzéből működik
2016. jan. 16. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 becky sharp ***** válasza:
en.wikipedia.org/wiki/Nordic_Cross_flag
2017. jan. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!