Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért van némelyik házon zászló?

Miért van némelyik házon zászló?

Figyelt kérdés
Pl az utcánkban a van 2 házon Magyar zászló a Pest megyei Telkiben egy legalább 4m-es rúdon volt szintén. Mikyen jelentősége lehet ennek,hogy kirakják állandóra?
2016. febr. 21. 10:50
1 2
 1/18 Shai-Hulud ***** válasza:
38%
Tudod, vannak, akik *nagyon magyarok*...
2016. febr. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
26%

1-esnek:


"*nagyon magyarok*"


Ne írj már hülyeséget!.......... -.-


Ők ULTRA GIGA MEGA MAGYAROK! :O

2016. febr. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%
Polgármesteri hivatal.
2016. febr. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
81%

#1 #2


Ne haragudjatok, de hülyék vagytok mint a segg.

Nekem nincs zászló a házamon, de semmi rosszat nem látok benne.

Egyébként ez minden országban teljesen elfogadott.

Amerikában pl. minden 3. 4. házon kint lóg a lobogó, az illető politikai hovatartozásától függetlenül.

Németországban még az autó visszapillantójára is nemzeti színü kis zsákot húznak.

És akkor a balkáni országokról ne is beszéljek.

Mégse nagyamerikaizik vagy nagynémetezik senki, ahogy ti nagymagyaroztok.


Ez mindenhol természetes. Nemtudom, hogy pár agymosott birkát miért zavar itt kis hazánkban.

2016. febr. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
51%

"Nemtudom, hogy pár agymosott birkát miért zavar itt kis hazánkban."


Azért, mert folyik a küzdelem a magyarság önfeladásáért.

2016. febr. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
71%

A 4-sel értek egyet.

Ha az első kettő kimozdult volna a putriból, akkor láthatnák, hogy ez egy alap dolog.

Elég csak a szomszédokat megnézni, szlovákok, románok, osztrákok stb.

De a visszapillantókon is valóban népszerű a német zászló.

Az angolokról meg ne is beszéljünk.

2016. febr. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
54%

# 4/5 Időpont ma 12:05


Nem tudom a németek ezzel hogy állnak (készséggel elhiszem, hogy ott is vannak ilyenek, emberek lakják), de nálunk - sajnos - van egy apró, de nagyon hangos kisebbség, aki szerint ha az autód nincs tele Nagy-Magyarországos matricával, nem Kárpátia szól 0/24 nálad, és úgy gondolod, hogy az ország nem 120%-ig "űberkirálymindenfszaitt", akkor máris magyarellenes minden vagy.


Emiatt vannak az előítéletek nálunk a "zászlózás" ellen. Plusz ugye volt egy párt (na, meg nem nevezem, mert már akkor is népellenség vagyok), aki megpróbálta kisajatítani minden erejével a kokárdát, az sem segített ezen. Na, próbáltad volna ezt meg... hát, gyakorlatilag bármelyik égtáj felé. Azonnal fejbelőnek, nem pedig kormányra kerülsz...


Nem tudom ezzel mit lehetne kezdeni, mert én sem örülök neki. Nem kéne elmenni az amcsi szintig, ahol még kotonból is van "csillagos-sávos", mert az szerintem már gusztustalan, de a jelenlegi helyzet sem jó :-\

2016. febr. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

#7


Én ezt értem.

De akik nagymagyaroznak egy zászló miatt, ami történetesen a nemzetünk egyik jelképe, azokkal valami nincs rendben. És ők is nagyon jól tudják, hogy általánosítás és téves megközelítés ezt bármilyen szélsőséggel azonosítani.


Semmivel nem jobb mint a cigányozás vagy a zsidózás.

2016. febr. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
67%
Engem annyiban zavar ez a zászlós dolog, h ezt mindig a magukat hatalmas hazafinak beallito, zsidózó/ciganyozo/b*zizo emberek csináljak, akiknél általában ki is merül a hazafiság abban, h zászlót aggatnak a házukra.
2016. febr. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

# 8/9 Időpont ma 12:28


Én nem is védem őket. Csak az a kisebbség túl hangos ahhoz, hogy figyelmen kívül lehessen hagyni a "képletben". Előítélet? Az. De lássuk be, hogy nem feltétlenül alaptalan. Ez ellen csak úgy lehetne küzdeni, hogy egyre több normális ember is kiteszi, és a "zászlókitevők"-nek is csak egy apró csoportja lesz a "nagynemzeti, zsidózó-cigányozó" banda. De erre vajmi kevés esély van...

2016. febr. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!