Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Orbán Viktor tényleg cigány?

Orbán Viktor tényleg cigány?

Figyelt kérdés
2010. márc. 26. 19:09
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
81%
Ki az az Orbán Viktor?
2010. márc. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
6%
Nem ez a probléma.Obama is "nigger",mégis farankó gyerek.A ditátori beteges hajlamai inkább "fehér"emberre hajaznak.Ez a gond haver,nem a színe vagy származása.Az ellenfeleit,legyen az politikai,vagy vagy gazdasági,agyagba döngölni,mint mondta,s meg is fogja tenni,annyi a hülye aki bedől neki.Balhés király lesz és nem vajda.Én miért hőbörgök?Mert azt nyilatkozta,kedvenc műsora a Vasárnapi újság.Ezzel mindent elmondott.Mi várható.Az a kis ál balhé Vonával csak fal,Két test,de egy lélek.Na ez a baj b.meg.Nem a származása.B.meg mégegyszer.-P.Tibor.
2010. márc. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
28%
nem az
2010. ápr. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
80%

1.) Ő tagadja, hogy az, de politikai öngyilkosság lenne, ha beismerné.

2.) A genetikát nem lehet megtagadni, az arcvonásai tipikus cigány vonások.


Szerintem aki úgy néz ki mint egy cigány és úgy is viselkedik az bizony cigány.

A viselkedése "cigányosságán" lehet vitázni, de a kinézete az egyértelműen az.

2010. ápr. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%

Van egy roma származású ismerősöm, aki a Viktortól három utcával arrébb nevelkedett és ő is megmondta hogy tényleg cigány és hogy Orsós az eredeti neve!!!


De mielőtt bárki is leszólna, elmondom hogy ezt nálunk az egész környéken tényként kezelik!!!


(+Hallottam egy olyan pletykát hogy veri az asszonyt amit nem feltétlenül hiszek el, de megerősítené az állítást.)

2010. ápr. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim válasza:
17%
sziasztok én jómagam roma vagyok vagy cigány ? én úgy gondolom ha orbán roma is lenne akkor is többre vitte mint ti és annak örülök hogy a magyarok vagy is ti nagy hatalmat adtatok a kezébe ja és szerintem szép gyereke van ilyen fogyatékos és rossz indulatú mint a magyarok sehol nincsenek az édes anyátokat el árulnátok 100 ftért hát ezek vagytok hazafi .fing magyarok csumi
2010. máj. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim válasza:
31%
ti csak azt tudjátok hogy zsidó meg cigány ennyiből áll ki az életetek rák egye ki a gyomrotokat hogy egy normálisat nem tudtok enni végig spóroljátok az évet hogy le menjetek nyaralni 20 kmre pesttől a zsidó meg van áldva ésszel ti meg irigységgel
2010. máj. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:

Fújj ba.dmeg, ettől kapok agyfaszt! Végül is lopjam ki alólatok még a szart is és hát mekkora egy életem van, hogy mindenemet titkolni kell! Akkor inkább megdolgozok a pénzemért és 20 km-re megyek el nyaralni de legalább van lelkiismeretem aminek nem megy semmi se a rovására!

Még viccesebb buszon utazok, cigány gyerek nagyon elvolt tévelyedve, mindenkinek beszólogatott, barátnőm nem sűrűn lát effélét és ilyet szól: "Ebbe már volt alkohol" erre az én válaszom: "Megbocsáss, de Isten nekik nem osztott IQ-t mi lenne velünk, ha még az agyuk is fogna.."

2010. máj. 2. 20:15
 19/36 anonim válasza:
100%

Szerintem a felfogása minden kétséget kizáróan Cigány!

A cigány összetartó másokat semmibe vevő ( meglopó) a

aki vele van (fideszes) maradhat vagy nőhet az ázsiója,

aki ellentétes gondolkodású vagy érzelmű Szerinte értéktelen selejtezhető (jó lessz gojó fogónak)

2010. jún. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
Nemsokára nem ez lesz a legnagyobb gondunk.Tudjuk,hogy ki,mi,de nem a genetika a probléma.Még a vona nácik sem merik ezzel támadni.Obama is "nigger",még is nagy koponya.Nem is szégyelli.Orbánnak sem kell,ezt nem.Ha majd az ostobaságai miatt fogják utálni,azt inkább.A hülyeség,gőg,akarnokság,önfejűség nem genetika függő.Itt van a nagy fehér Semlyén.Fehérben is lehet valaki közveszélyes.Ja és vona.Ő már európai értelmezésben is a rák szinonímája.És milyen fájin magyar "hazafi"Csak úgy süt a szeméből az őrület,s a gyűlölködés "szent"tüze.Akkor már inkább a cigány,az csak a krumplimat ássa ki,de emez mindent elpusztít.Viszont,ha Orbán és ő összefognak,akkor lesz Alice csudaországban.
2010. jún. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!