Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Kire szavazol április 11-én?

Kire szavazol április 11-én?

Figyelt kérdés
2010. márc. 26. 11:20
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

Az MSZP-re soha a qrva életbe többé nem szavazok,az SZDSZ szóba se jöhet. A Jobbik programja nagyon szép és nemes, viszont nem vagyok biztos benne, hogy az ország gazdaságát is megreformálják, nemcsak a társadalmat.A Fidesz rendbe hozza a gazdaságot, a társadalmat viszont nem biztos.

Nem tudom.. Fidesz vagy Jobbik

2010. ápr. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim válasza:
63%

Egyértelmű: JOBBIK !

LMP-re csak a zsidók szavaznak!

FIDESZ-re a sötétek és a cigányok!

Mszp, MDF, SZDSZ, -re pedig meg már csak a nagyon hülyék!

2010. ápr. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

Kaptam egy privát email-t egy kedves honfitársamtól.Trágár és provokatív szavakkal.

Azért válaszolnék mégis rá.

Mint írtad sokat tudnál mesélni nekünk a romákról,mert köztük élsz.Ha annyira rossz neked ott élni akkor miért vagy még mindig ott?Miért élsz köztük ha neked ez nem jó?Költözz el onnan.Ilyen egyszerű.

Egyébként az én közelemben is élnek romák és nincs velük baj.A helyi vajda előre köszön még nekem is.Tiszteletet adnak,mert tiszteletet kapnak.(Lehet hogy ők is emberek?)

2010. ápr. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim válasza:

ácsi, ácsi!

nem akarlak megbántani, de te milyen tiszteletről beszélsz?

EZ ITT EGYENLŐRE MÉG MAGYARORSZÁG ÉS NEM CIGÁNYORSZÁG!

Ki tiszteljen itt kit ?

Alap, hogy ők húzzák meg magukat!

Még én költözzek el a hazámból mert a zsidók felvásárolták, a cigányok meg túl szaporodtak?

Na hát te sem vagy nagy hazafi látom...

2010. ápr. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

A költözés nem Magyarország elhagyását jelenti. Én pl 5-ször költöztem életemben.Lakóhelyet váltottam,nem hazát,vagy országot.

Amúgy meg az emberek tiszteletéről beszéltem,faji vagy etnikai hovatartozás nélkül.

Csak egyesek ilyen alapon tesznek különbséget az emberek között.

2010. ápr. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim válasza:

csak 5ször?

én eddig életem során 12-szer költöztem, de nem volt olyan hely, ahol ne találkoztam volna cigányokkal!

és a mai Magyarországban sajnos nem lehet minden ember egyenlő ;) és igenis ki kell mondani h VAN CIGÁNY, ÉS ZSIDÓ BŰNÖZÉS MAGYARORSZÁGON!

és igen rasszista és fasiszta is vagyok. ez van.

bocs h vki hazafi mer lenni ;)

2010. ápr. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim válasza:
így van! mért kéne szégyelni hogy gyűlőljük a cigányokat? ha nem teccik nekik menjenek vissza indiába....
2010. ápr. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Arra a pártra fogok szavazni aki évente nemcsak EGYSZER ad átmeneti segélyt(10 000Ft) ,hanem többször is ÉS vissza emeli az aktív korúak ellátását 22 800 Forintról 32 000 Forintra ,VAGY bevezeti a feltétel nélküli alapjövedelmet. De kezdetben ha a három pontból legalább egyet megvalósít (a többit meg majd később) úgy is jó.
2017. szept. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!