Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Kire szavazol április 11-én?

Kire szavazol április 11-én?

Figyelt kérdés
2010. márc. 26. 11:20
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:

Én egyenlőre nem akarok állást foglalni,csak leírom ami februárban történt a községünkben:

Egyik késő délután két roma származású fiatal és két magyar szóváltásba keveredett.Némi pofon is volt,de rejtély hogy ki kezdte.Történetesen az egyik magyar fiú apja egy Jobbikos aktivista,és a Magyar Gárda tagja,ami persze már nem is létezhetne ha jól tudom.

Egy héten belül a két roma fiatalt kilesték és összeverték.Akik tették-itt mindenki tudja-hogy a Magyar Gárda tagjai.

A két roma fiú szülei feljelentést tettek,de azóta sem történt semmi.A rendőrség nem tudott semmit kideríteni.

Az igazságot mindenki ismeri rajtuk kívül.

Ezt minek neveznétek?



Hogy kire szavaznék?

FIDESZ vagy MSZP? Hm.. Ha garantálnák hogy a cseperedő gyermekeim ne ezt lássák hogy az emberek gyűlölködnek,bántják egymást és megússzák.

2010. ápr. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
Ti komolyan azt hiszitek hogy ha - Isten ne adja - a Jobbik nyerne akkor Ők nem néznék a maguk hasznát egy kicsit sem?Ők sem szentek.Ugyanúgy a zsebüket fogják tömni mint eddig a többiek,szintén a mi kárunkra.Akkor mirű beszélünk?
2010. ápr. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:

Ez a Morvai Kriszta meg egy nyavajás 7000 Ft-os büntetés miatt lejáratta magát.Mentelmi jogra hivatkozni egy parkolási ügy miatt!!! Nevetséges.

Persze meg akarta úszni.Nem felelősséget vállalni.


Hát.... fejétől bűzlik a hal.

2010. ápr. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim válasza:
100%
Aki nem megy el szavazni, az szerintem ne panaszkodjon, hanem fogadja el a "diktatúrát". Megvan a jogod a szavazásra, és ha nem élsz vele, akkor fogadd el azt, amiben élsz, egy szavad sem lehet.
2010. ápr. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
35%
Na ne hogy már a két roma mellé állj. Én pontosan tudom hogy milyenek sajnos tapasztalatból és nem a magyarok szoktak beléjük kötni. Hogyha pedig az apának megverik a fiát akkor ahhoz nem kell gárdistának lenni hogy a fiát megvédje. Te is elmehetnél Kolompár bérencnek. Már meginnt azt akarod megmagyarázni hogy a csúnya magyarok vagy a Jobbikosok mennyire rasszisták? Istenem...
2010. ápr. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
24%

"Akkor mirű beszélünk?"

Tehát akkor a logikádat követve eljutottam oda hogy amióta ezt az elvet vallod nem szavazol senkire. Vagy tévedek? Az MSZP vagy a Fidesz vagy akire 4éve szavaztál hogy érdemelte ki a bizalmad? Vagy akkor sem mentél el szavazni arra hivatkozva hogy úgy is korruptak lesznek? Elég megromlott gondolkodás. Nem mész el szavazni vagy nem szavazol az adott pártra mert úgy is szar lesz meginnt.

2010. ápr. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
49%
Akkor mirű beszélünk? Mire a panaszkodás? Magadra vess!
2010. ápr. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim válasza:
Fidesz..
2010. ápr. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim válasza:
62%

huha pro-kontra vannak nagyon megy...


a kérdés csak, hogy emlékezetek kire szavazol???


nos:

Gondolom nem vagytok tisztában azzal, hogy az lesz politikus aki jól menő vállalkozó, okos és szeretné, hogy jobban menjen a vállalkozása.. az alap cél ez lenne...

manapság már tagadják a vagyonukat miközbe (szerintem ) büszkének kellene lennijük rá...! Tehát ilyenért lebaszni öket, hogy gazdagok nem lehet, nos ilyen céllal jött létre a jobbiki is... akik rájöttek, hogy nem lehet érvényesüléni a két nagy párt (fidesz, mszp) melett, De rájötek arra is, hogy a legjobb összetartó erő a gyülölet, gyülölködés pl: ha belharcok dulnának egy országba és közben megtamadná öket egy másik ország az egész ország összefogna és eggyüt küzdenének... de mivel mindig kell valami ellen harcolni ezért ha megoldodna a viszály a 2ország közt ujra széthuzás lenne az országban!

tehát ha megoldódna a cigányság kérdése a jobbik mit csinálna.. hát ez jó kérdés gondolom még nem is gondoltatok erre... nos Erre a szisztémára épit a jobbik mivel szinte mindenkinek vannak voltak problémái a cigányokal... De mind-e közben olyan szinten idiota lépéseket tesznek tetek, hogy rengetegen elpártoltak melölük! (SZERENCSÉRE) pl: be akarják szüntetni a TV2, RTL CLUB-ot ami nem pénz kérdése hanem egyszerüen lehetetlen, a mentelmi jog eltörlése melett kampányol majd kopogtatot gyüjt Budaházinak... és parkolo büntetést akar el simitani...sorolhatnám még

a bünözés eltörlésén munkálkodik miközbe a "terorizmusal" vádolt szervezet tevékenységét az al elnök "a Házon kívül című műsorban gyerekes csínytevésnek és félmunkának nevezte a Magyarok Nyilai akcióit."

ezek után értelmes emberben nem merülhet fel az, hogy a jobikra szavazzon hisz egyértelmüen láccik, hogy amit igérnek és amit tesznek az egymás ellentétei tehát még abba se lenék biztos, hogy a cigányokat üldöznék-e egyáltalán vagy csak a bejutáshoz használták fel őket!

De ha mégis üldöznék őket akkor olyan viszály jönne létre mint USA-ba a feketék és fehérek közt... miközbe ha nem lenne folyamatos cigányüldözés akkor szép lassan beépülnének mint pl: rengeteg Balogh és Oláh akik mind cigányok leszármazotai.

szóval jobbik kizárva!


van még FIDESZ nekik nem ismerem a programjukat és nem is érdekel mert csak anyit látok ugyan azt művelik mint a jobbik csak ök nem a cigányok ellen hanem az mszp ellen uszit pl: Gordon mondta 2014-ben jöhet az euro mire a fidesz nem fog jönni mert ök homlok egyenest az elenkezöjét fogják tenni(ha kormányra kerülnek) tehát ök csak annyit ígérnek amit egy átlag ember akar:

a nyugdijasnak 13 majd 14 majd 15 havi nyugdíj plusz emelés... a válalkozoknak kevesebb ado a kis embernek kisseb villanyszámla a diáknak több támogatás a cigánynak felzárkoztatás (mellesleg Orbán is cigány származásu). Mindez lenne maga tökéj amihez csak pénz kell ami ugye nincs tehát hazudgálnak ösze-visza.. komolytalanok!


MSZP: leszerepletek...


SZDSZ, MDF: nem jutnak be a parlamentbe csak pazarolnád a szavazati jogod..


LMP: tehetséges okos tisztességes fiatalok (szerintem) Ők lennének a legjobb párt


mindezek tükrében és vagy MPSZ (azért, hogy ne a fidesz aki csak hazudik vagy jobbik nyerjen)

vagy az LMP-re akik ugye a legjobb párt

-ra szavaznék!


Remélem segítetem


egyébként észre kel venni a jobikra ép olyan agresziv emberek szvaznak mint maguk a cigányok pl: a jobbik ellenes komenteket jobbik pártiak anyázásal..stb vel komentálják miközben ök is és mi is magyarok vagyunk tehát nekik nem csak a cigányokal van bajuk... henem akik nem oszák a véleményüket is...!



MSZP--> leszerepelt de nagyon... azok szavaznak rájuk akik nem akarják, hogy a fidesz vagy a jobbik nyerjen...


FIDESZ: -->

2010. ápr. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
0%
Te kedves Utolsó! Tényleg elvárod hogy valaki komolyan vegyen? Tanuld már meg a magyar nyelvet normálisan! Majd ha tudsz írni magyarul akkor lehet vitázni. Egyébként ha a hibáidat nem nézem úgy is elég nagy baromság. Próbálkozz mással!
2010. ápr. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!