Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Kire szavazol április 11-én?

Kire szavazol április 11-én?

Figyelt kérdés
2010. márc. 26. 11:20
1 2 3 4
 11/38 anonim válasza:
57%
:) Jobbik...
2010. ápr. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
27%

JOBBIK = RASSZIZMUS,FAJGYŰLÖLET,BŰNPÁRTOLÁS,HARC,CSENDŐRSÉG,KÖZÉPKOR,AGRESSZIÓ,TERROR,ÜLDÖZÉS,ÖSSZEESKÜVÉS,FELBUJTÁS,VISZÁLYSZÍTÁS,NÁCIZMUS,

Hirtelen ezek a szavak jutnak eszembe a Jobbikról.Nem is értem a nevüket.Mitől és kiktől képzelik jobbnak magukat?

Vagy csak a "szélsőjobbságuk" miatt választották ezt a nevet?El vannak ezzel a fene-nagy "húdeősmagyarvagyokén" életérzéssel.De az a helyzet hogy ezzel 2010-ben nem mennek semmire.


Én régebben az MSZP-re szavaztam,de Ők is leszerepeltek, 4 éve senkire,de most el fogok menni szavazni.

De amit a Jobbik képvisel arra Magyarországnak biztosan nincsen szüksége.

2010. ápr. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
19%
Magyarországnak rád nincsen szüksége!
2010. ápr. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
59%
Rasszizmus?xD Fajgyűlölet...:D hát legalább ne híresztelnéd hogy ennyire hülyevagyxDxD
2010. ápr. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
45%

A Jobbik választási programjában szerepel a következő:

"A cigánybűnözés felszámolása céljából szükségesnek tartjuk a rendőrség megerősítését és csendőrség felállítását."

Tehát akkor tudatni kéne a Jobbikos honfitársainkkal hogy nem csak cigánybűnözés létezik hanem "magyarbűnözés" is.

Nagyon sok magyar személy -férfiak és nők-is voltak és vannak börtönben, vagy letartóztatásban.

Budaházyt pl. úgy akarták kihozni a sittről hogy gyűjtötték a számára a kopogtatócédulákat, hogy mentelmi jogot szerezzenek neki.Szerencsére keveset gyűjtöttek.

Az ORIGO írta:

"Budaházynak így nem lett mentelmi joga, ezért a terrorcselekménnyel, robbanóanyaggal visszaéléssel, emberölés előkészületével és aljas indokból elkövetett súlyos testi sértéssel gyanúsított férfi továbbra is előzetes letartóztatásban marad."

Hála Istennek!Az ilyen bűnöző hajlamú ember jobb ha távol marad a politikától.


Vannak vagy voltak magyarok is büntetésben.Ambrus Attila a whiskys rabló,Zalatnay Cini,de életellenes bűncselekmények miatt is igen sokan.



Amúgy pedig szerintük ha van cigánybűnözés akkor kell legyen még több fajtája a bűnözésnek?

Például a már említett magyarbűnözés,valamint románbűnözés,négerbűnözés,szlovákbűnözés,szerb-bűnözés,németbűnözés,angol-,amerikai-,kíníi-,japán-,svájci-,svéd-,és oroszbűnözés és még sorolhatnám?


Én nem vagyok roma de szerintem minden ember egyenlő kell hogy legyen,különben nem nagyon beszélhetünk demokráciáról sem.

2010. ápr. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
72%

Mielőtt szavaztok olvassátok el a régi pártok választási programját!Azután olvassátok el a JOBBIK programját is!

Azután ha elillant rózsaszín köd ébredjetek föl és vessétek össze a valósággal a terveiket.

Rá fogtok jönni hogy amit a Jobbik tervez vagy ígér ahhoz nincs pénze az országnak,és egyhamar nem is lesz.Pénz nélkül pedig nem fognak csodát tenni Ők sem.Sok milliárd forintra volna szükségük hogy mindazt megvalósítsák amit leírtak.Sajnos így csak üres ígéretek maradnak.

Korrupció sajnos mindenütt van.Az ország jövője attól is függ hogy a leendő kormányban mennyire tisztességes emberek lesznek hatalmon.

2010. ápr. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
30%

Édes Istenem!

Ez az utolsó annyira s*ggh*lye hogy az már kicsit durva.

Vagy ebben volt valami irrónia? Csapj fel humoristának.

A viszkis' mikor követett el súlyos testi sértés maga után vonó bűncselekményt? Mi az hogy magyarbűnözés? Te normális vagy? 15évet azért ugye már betöltötted? A cigányság Magyarországon a legnagyobb kisebbség. És mivel rengeteg bűncselekményt követnek el mint a kisebbség képviselői ketté lehet osztani az elkövetőket és ketté is kell. Az amit a cigányság művel sokszor kegyetlen és aljas de ami a legnagyobb probléma hogy nagyobb gyakoriságú mint a magyar bűncselekmény. És nekem te nem mondod meg azt hogy létezik magyarbűnözés is mert este mindenki fél kimenni a városba mert azt kell figyelned hogy melyik sarkon melyik banda áll és hogy nehogy véletlen a szemükbe merj nézni mert akkor egyből kezdődnek a verések. Ha most itt lennél kedves kommentelő nagy bizonysággal megfejelnélek és talán le is köpnélek. Nem tudom megszámolni a két kezemen azoknak az estéknek a számát amiket félelemben töltöttünk el én és a barátaim. Pedig csak egy kis kellemes esti sétára vágyunk általában. Nekem nem magyarázod meg hogy nem létezik cigánybűnözés. És ez abnormális abszurd dolog hogy a szülővárosomban esténként nem ejthetek meg akár egy sétát anélkül hogy folyamatosan kötekedjenek velem a cigányok. Igen van sok magyarbűnöző is k*rva okos vagy. Azt mérd fel hogy miért követik el és hogy mit követtek el. És nézz meg egy cigányt. Nem dolgozik seftel vagy lop mert munka nélkül nem tudom mibű' telik nagyobb házra mint a milyenk pedig apám is meg anyám is becsületesen megdolgozik a pénzért. A legdurvább bűncselekmények legalább 80%-át cigányok követik el Magyarországon. Te meg takarodj és nyalogasd a Kolompár Orbán édesanyját. K*csög

2010. ápr. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
49%

Kedves 15:36!

Igen a tervek megvalósításához rengeteg pénz kell.

Csak tudod azt nem vetted figyelembe hogy rengeteg pénz megy ki az ablakon. Ennyi eszed lehetne ha az érettségid megvan. Hatalmas végkielégítés luxusnyugdíj óriási fizetések a politikusoknak volt politikusoknak. Korrupciós ügyek kitudja hány milliárd. A szociális segélylént szerinted hány milliárdot ad az állam havonta olyanoknak akik nem dolgoznak pedig lenne rá lehetőségük? Külföldi befektetők miért kapnak kedvezőbb feltételeket mint a hazaiak? Rajtuk is belehetne vonni pénzt csak ezt eddig nem szabadott mert meg kell felelni. És itt a kiváló minőségű magyar termőföld amit ki kellene használni. A nátónak illetve a magyar külföldre küldött honvédek ellátására évente csaknem 4milliárdot fizetünk. Lehetne aztán sorolni hogy mikre megy el a pénz öcsém. De ezt te is tudod. Ha elmész nyaralni és otthon úgyhagyod a csapot direkt aztán hazajössz és panaszkodsz hogy sok a vízszámla? Na nemár... zárd már el azt a csapot és utána rinyálj! Lenne itt pénz sokmindenből csak akarni kell tudod...

2010. ápr. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
35%
És te elhiszed hogy Budaházy terrorista? Vagy hogy létezik terrorizmus magyarországon? Elég értelmes kommentelővel lehet akkor dolgunk. Budaházy György számtalan korrupciós ügyet leplezett le lásd Sukoró és hozott nyilvánosságra valamint kimondta az igazat. Neki ezért kell börtönben ülnie. Nagy veszélyt jelentett a parlamenti pártokra. Gondolom ezt a sok baromságot a tévéből is szedted. Megpróbálják úgy feltűntetni mint terrorista közveszélyes bűnöző a Magyarok Nyilai "terrorrszervezet" vezetője ami egy hatalmas baromság és egy aljas hazugság. Börtönben ül miközben az az állítólagos Magyarok Nyilai meginnt "támadott". Azon nem gondolkoztál el hogy őt miért nem kérdezi meg senki? Ő miért nem szólhat egy szót sem erről? Na? Nalátod. Úgy beszélsz róla mintha valami rossz ember lenne. Amúgy meg sajnálod azt a molotovot a Kóka épülő villájára? Faszák vagytok igen ezaz megcsináltátok.pff ilyet...
2010. ápr. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
49%
Vagy ahoz nincs hozzáfűzni valód hogy a kedves volt igazságügyi miniszter Draskovics Tibornak miért kellett vajon bizonyítékot hamisítania Budaházy György ellen? Talán mert nem volt? És aztán miért mondott le mikor kiderült hogy hamisítvány? Na miért? Végülis mitől alapos a gyanú? Mi a bizonyíték? Miért nem lehet róla semmitse hallani? És a házkutatások idején miért nem volt a helyszínen a kommandósokon kívül senki szabadon hagyva a lehetőséget hamis bizonyítékok elhelyezésére? Miért nem vettek jegyzőkönyvet? Vajon miért pont a kopogtatócédula gyűjtés megkezdésének időpontjában hozták nyilvánosságra azt a bizonyos hangfelvételt? Na vajon? És az pedig hogy lehet hogy a gyanusítottak több mint a fele nem is ismeri Budaházy Györgyöt? Mi alapján ítélsz el egy embert akiről eddig csak jót hallottál aztán hirtelen terrorizmussal vádolják aminek nincs alapja? Emberek! Mirű' beszélünk?
2010. ápr. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!