Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Várható a közeljövőben forrada...

Várható a közeljövőben forradalom Budapesten a vacak megélhetés miatt?

Figyelt kérdés
2016. jan. 3. 21:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

milyen az a vacak megélhetés? érdekes, hogy én el tudom magam és a családom tartani pesten...mi a titka? dolgozunk...vagy tartsam a markom, hogy "légyszi, havi 1 milliót akarok keresni", mert de jó lenne, ha évi 2x elmennénk nyaralni, meg lenne pénzem luxusautókra?

lehet álmodozni is, meg lehet értékelni is azt, ha már nincs tartozásod sem, és valamennyit esetleg félre tudsz rakni, ha nagyon akarsz.


ez is lehet életcél, kérdező, te nyugodtan csináld, ha ebben látod a jövődet, a hisztizésben...

2016. jan. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 árokpart ***** válasza:
Nem hisztizik a kérdező. Szerintem arra gondolt, hogy a vidék felmegy e Budapestre helyreállítani az Alkotmányosságot és meglépni a valódi rendszerváltozást. Erre látok esélyt. Ez nem feltétlen a kormány ellenében fog történni, hanem lehet, hogy már le is van velük tárgyalva a békés átmenet. Mert ugye még csak Alaptörvényünk van és az 1989-es Ideiglenes Alkotmány 2012 január 1-én hatályát veszítette. Na most ezek miatt az ENSZ egyezmény értelmében, (népek önrendelkezési joga) valóban joga van a lakosságnak az új végleges Alkotmány megalkotásában való beleszólás. Ha erre gondolsz akkor ez így lehetséges. Sima hasonló tüntetésekre mint tavaly és ráadásul az ellenzéki pártok támogatásával létrejött tüntetésre a kormány ellen most egyáltalán nem látok esélyt.
2016. jan. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 tothp ***** válasza:
Már minek menne a "Vidék" pestre?? meg van annak a maga baja. Ha lázongani akarnak a pestiek, csinálják maguk. Ne az ország 4/5-ét tolják maguk előtt pajzsként. És senki ne mondja, hogy ez mindenki érdeke. BP és az ország közti ellentét azóta él(mert éltetik és táplálják), hogy az első orosz katona elérte Nemesmedvest.
2016. jan. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!