Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ti örültök neki, hogy Magyaror...

Ti örültök neki, hogy Magyarországra születtetek?

Figyelt kérdés
Én egyáltalán nem, mert ez egy szegény ország, tele megkeseredett emberrel. Sokkal jobb lett volna az Egyesült Államokba születni. Az ott élő emberek sokkal jobban állnak az élethez, életrevalóbbak, és nagyon sok lehetőség van ott. Amerika maga az álom számomra, de ahhoz, hogy ott élhessek még 1x meg kéne születni. Szomorú vagyok. :(
2015. dec. 27. 14:23
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Én örülök (sokkal rosszabbul is járhattam volna, ide születve van lehetőségem még élhetőbb országba költözni, ha akarok; pl. Észak-Koreából vagy Afrika legnagyobb részéből erre jóval kevés sanszom lenne) és annak is, hogy a nyugati országrészben élhetek.
2015. dec. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
0%

IGEN ÖRÜLÖK. SOKAT HOZZÁAD AHHOZ AKI VAGYOK. MELLESEG A KÈSŐBBIEKBEN EL TUDOK KÖLTÖZNI A CSÓRÓSÁG MIATT, MERT ÈN IS AZ VAGYOK, DE NEM FELEJTENÈM EL A HAZÁMAT.

HA MÁR ITT TARTUNK ÈN HÁLÁT ADOK AZ ÈGNEK MINDEN EGYES NAPÈRT AMIT AD A JÓISTEN AZ ÈLETNEK MAGÁNAK ÖRÜLNI KELL ÈS KIHOZNI BELŐLE A LEGJOBBAT NEM PEDIG SÓVÁROGNI.

ÈN IS SZÌVESEBBEN LENNÈK VALAMI EGZOTIKUS LÁNY EGY TENGERPARTON AKI KOKUSZKOKTÈLOKAT OSZTOGAT MEG FŰSZOKNYÁBAN TÁNCOL, DE EGY FEHÈR VÁROSI MAGYAR LÁNY LETTEM, EZ VAN.

KI KELL HOZNI AZ ÈLETBŐL A LEGJOBBAT AZ EGÈSZSÈG A LEGFONTOSABB, MEG A SZERETET NEM UTOLSÓ SORBAN.

HA NEM HALSZ ÈHEN, VAN EGÈSZSÈGED, SZERETTEID MÁR JÓ! AFRIKÁBAN MÈG ROSSZABB A HELYZET, NA ŐK MIT SZÓLJANAK! MÈGIS KÈNYTELENEK ELFOGADNI.

2016. máj. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!