Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ti örültök neki, hogy Magyaror...

Ti örültök neki, hogy Magyarországra születtetek?

Figyelt kérdés
Én egyáltalán nem, mert ez egy szegény ország, tele megkeseredett emberrel. Sokkal jobb lett volna az Egyesült Államokba születni. Az ott élő emberek sokkal jobban állnak az élethez, életrevalóbbak, és nagyon sok lehetőség van ott. Amerika maga az álom számomra, de ahhoz, hogy ott élhessek még 1x meg kéne születni. Szomorú vagyok. :(
2015. dec. 27. 14:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%
Én jól érzem magam itt. Te meg ne az amerikai filmekből indulj ki mert azok nem fedik a valóságot. Azt hiszed ott nincs nyomor?
2015. dec. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
36%

Nagyon örülök neki, hogy ilyen gazdag történelmi múlttal rendelkező országba születtem.

Örülök, hogy anyanyelvként tanulhattam a föld legnehezebb és legszebb nyelvét.

Örülök, hogy a népem ilyen életrevaló, okos emberekből áll.

Örülök, hogy népem lányai a legszebbek a világon. :)

2015. dec. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
94%
Én inkább Németországba szerettem volna ,de igazából mindegy csak Közép Európába.
2015. dec. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Ott sokkal jobb a helyzet, és nem az amerikai filmekből indultam ki . :D
2015. dec. 27. 14:29
 5/22 anonim ***** válasza:
23%

Én már egy országgal nyugatabbra is jobban örülnék. Ausztriában is fényévekkel jobb a színvonal, mint itt.

Sajnálom Magyarországot, mert szeretem az országot, de élni itt nem lehet.

2015. dec. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
97%

En orulok neki hogy nem a vilag valamelyik ocsmany s..lyukaba szulettem, mint Szomalia, Jemen, vagy valami hasonlo foldi pokol.


Az eletemet meg magam alakitom, ott elek ahol nekem tetszik.

2015. dec. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
71%

Igen. És ez most lehet, hogy nagyon hülye érv, de... Jobban örültél volna, ha pl. valamelyik afrikai országba születsz? Ha mondjuk velük méred össze magad, akkor Magyarország maga a földi paradicsom, a megtestesült utópia.

Valószínűleg az Egyesült Államok sem egy tökéletes ország, mert olyan maximum a mesékben van.. Nyilván sokan jobban élnek, mint mi itt. De ezer százalék, hogy vannak ott is olyan emberek, akiknek semmi nem sikerült az életben, akik nyomorognak, akik elvágynak onnan.

Ha mondjuk nem búslakodnál azon, hogy miért nem oda születtél, akkor még egész jó dolgokat is ki tudnál hozni az életedből. Így meg... Elvesztegetsz 70 évet az "ittnhonsemminemjódebezzegamarikában"-ra, és el is hiszed, hogy veled semmi baj, csupán rossz helyre születtél.


Egyébként meg. Itt nyafogsz a megkeseredett magyarok miatt, mintha te nem tartoznál közéjük. Jó tanács: ebben utánozhatnád azokat a híres-neves amerikaiakat, és egy kicsit jobban állhatnál az élethez. Mert azt még ebben a szegény országban is lehet.

2015. dec. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
27%
A helyzet az, hogy nem gondolkozok ilyen dolgokon. A tinik szokása, hogy jobb lett volna USÁknak lenni... És? Mi van ha egy csöves USÁk lennél? Jó élet mi?
2015. dec. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
0%
Én nem örülök neki... És remélem, hogy néhány év múlva már nem is kell itt élnem, és nem kell várnom, hogy mégegyszer meg kelljen születnem. Jelenlegi életcélom, hogy el tudjak majd menni innen, és ezt minden erőmmel meg is akarom valósítani!
2015. dec. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:

Én örülök neki. Hiszen születhettem volna Ausztriába is, ahol soha a büdös életben nem lett volna pl saját lakásom.


Így viszont hogy Magyarországra születtem, pár év kulimelóból össze lehet gyűjteni pl lakásra egy gazdagabb országban.


Szerintem Közép-Európába kifejezetten szerencsés dolog megszületni.

2015. dec. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!