Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ti örültök neki, hogy Magyaror...

Ti örültök neki, hogy Magyarországra születtetek?

Figyelt kérdés
Én egyáltalán nem, mert ez egy szegény ország, tele megkeseredett emberrel. Sokkal jobb lett volna az Egyesült Államokba születni. Az ott élő emberek sokkal jobban állnak az élethez, életrevalóbbak, és nagyon sok lehetőség van ott. Amerika maga az álom számomra, de ahhoz, hogy ott élhessek még 1x meg kéne születni. Szomorú vagyok. :(
2015. dec. 27. 14:23
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
49%
En Magyarorszagra szulettem, de Nemetorszagban van sajat hazam....
2015. dec. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát,szerintem mindent összevetve nem születtünk olyan rossz helyre.Már legalábbis,ha körülnézel a világban, hogy hány rosszabb helyre születhettél volna.És hogy Amerika maga az álom?Van akinek igen,de mondjuk ott is születhettél volna számtalan olyan helyre,amelyhez képest Magyarország az álom.
2015. dec. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
0%
Magyarországon csak annak jó, aki milliomos családba születik, mert máshogy itt jó színvonalon élni nem lehet.Én nem vagyok milliomos, tehát nincs minek örüljek itt.Szép ország, csak élhetetlen.Normálisabb országban, normálisabb esélyekkel jobban érezném magam.Remélem erre nem kell az újjászületésig várnom.
2015. dec. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Elvagyok vele. Ha nem itt születtem volna, akkor nem lennék az a személy, aki vagyok jelenleg, lényegében nem léteznék mostani formámban. Annak viszont nem örülnék. :) Az már más kérdés, hogy én is egy nyugati országban képzelem el a jövőmet.
2015. dec. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Kedves Amerika fan!

Amerika csak a gazdagoknak jó,a szegényeknek ott sem jobb,mint Magyarországon.


Még Németországban szociális segélyből is meglehet élni.

Svédországban vagy Norvégiában élnék szívesen.

2015. dec. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Igen. Máshol jobban élnek? Lehet, de egy rakat országban meg igen rosszul! Persze, mi lett volna, ha az USA - ba születsz, de mi lenne ha ma Ghana - ban, vagy Nigériában élnél?


Én elvagyok itt, de ha nagyon akarnék fognám magam és élnék máshol. (A munkahelyem már így is külföldi).

2015. dec. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
A Nyugat jobb lenne, de legalább Budapesten születtem, nem vidéken.
2015. dec. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Szerintem te tettél fel ma egy hasonló kérdést, átmásolom onnan a válaszomat:



" [link]


Ezen lista alapján nálunk 57 országban jobb az egy főre jutó GDP. (Noha ez nem tévedhetetlen mutatószám arra vonatkozóan, hogy hol éljek jobban-rosszabbul, de közelítésnek megfelelő.)


Ebben az 57 országban megközelítőleg 1 milliárd 358 millió ember lakik. A világ népessége 7 milliárd 300 millió fő. Ez alapján a világ lakosságának 18-19%-a él jobban nálunk és 81-82% rosszabbul.


Nem tudom te hogy látod, de szerintem ez inkább azt jelenti, hogy még mindig össze kéne tenned a két kezedet és napi 12 órát imádkoznod minden létező istenhez vagy akármihez azért, hogy ide születtél.

Az EU-n belül valóban a rangsor vége felé vagyunk, de szerintem az ilyen szövegezéssel feltett kérdés, mint amit te is feltettél, teljesen értelmetlen. Egyáltalán nem kispénzű és szegény emberek lakják az országot világviszonylatban, de még Európán belül (mint kontinens) sem vagyunk rossz helyen."

2015. dec. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%
igen, nagyon, magyarak lenni ajándék
2015. dec. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
45%
te viszont kérdező egy sírós kis r\banc xd vagy.. ha amerika az álmod menj ki és majd rájössz!:)
2015. dec. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!