Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire reprezent...

Szerintetek mennyire reprezentatív ez az oldal?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy szerintetek az ide járók mennyire képezik le a teljes magyar politikai spektrumot, és hogy vannak e eltolódások?
2010. márc. 24. 10:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem, itt abból van a legtöbb, aki a leghangosabb. közel sem reprezentatív. Meg talán százan sem lehetünk, a rendszeres írók.
2010. márc. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Messze nem reprezentatív. Sajnos és hál'Istennek egyszerre :)
2010. márc. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem az.Van olyan párt,amelyiknek ez a kampányoldala.A többi alig juthat szóhoz tőlük.Elég kevesen is lehetünk.
2010. márc. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hála az égnek, nem reprezentatív :)

A divatpártok mennek itt is leginkább.

2010. márc. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem reprezentatív a teljes népességre. Egyébként akármilyen internetes oldallal ugyanez a helyzet, mert a netezök koreloszlása sem homogén.

Persze attól függ, hogy mire szeretnél reprezentatív csoportot találni.

2010. márc. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én nem gondolom azt, hogy kampányoldalnak használná bárki is. Ez csak egy "bonyolult" kérdésre leadott egyszerű válasz!


Ami úgy tudom a jobbikosok kiváltsága, legalábbis ezt láttam a tévében, úgyhogy biztos igaz.


Az egyszerű válaszok pedig sosem igazak. Ami egyszerű, az hazugság. Egyszerű válasz = hazug válasz. Ezt is mondták az RTL-n, úgyhogy biztos igaz ez is.


Ha megnézed, például a híradóban is, mindig minden kérdést bonyolultan válaszolnak meg! (Bár nem tudom hogyan csinálják, hogy mégis belefér a nem egyszerű válasz 30 másodpercbe, a nem egyszerű kérdéssel együtt.)


A kérdésre válaszolva, nem reprezentatív, mert itt egyértelműen több a Jobbik szimpatizáns, mint az "utcán".


Eleve az internet felhasználok között sok a jobbikos, főleg az olyan netezők között, akiket érdekel a politika, illetve akik nem csak iwiwezésre és MSN-re használják a netet.

2010. márc. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére nem.


"Eleve az internet felhasználok között sok a jobbikos"

Magyarul a naiv fanatikus fiatalok, akik még nem tudják, hogy mi a politika.

2010. márc. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ide írunk 100an abból 86 jobbikos.
2010. márc. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Magyarul a naiv fanatikus fiatalok, akik még nem tudják, hogy mi a politika."


Lényeg, hogy aki fiatal, internetezik és jobbikos, az csakis naiv lehet:)


Még szerencse, hogy a tévé és a pártlapok felvilágosítják az idősebbeket.

2010. márc. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!