Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hogy tetszik ez az oldal?

Hogy tetszik ez az oldal?

Figyelt kérdés

[link]


Ha nem akkor mért nem, min kéne változtatni?


Ezt nem reklámnak szánom csak érdekel mások véleménye


2010. okt. 15. 21:09
1 2
 1/12 anonim válasza:
54%
Ùgy szar ahogy van az egész. Adjon isten meg szebb jövöt..Nem ezen múlik a magyarság....
2010. okt. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azzal kezdődik hogy Jobbikosok....
2010. okt. 15. 21:21
 3/12 anonim ***** válasza:
38%

"Ùgy szar ahogy van az egész. Adjon isten meg szebb jövöt..Nem ezen múlik a magyarság...."


Ennyi erővel szerintem meg te vagy szar. Csak mert ilyen tuskó vagy...

2010. okt. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%

Osztom az előttem szóló véleményét!


Akkor mitől változik majd az ország? Az Itt az időtől?? :D:D Kétlem! Bunkóóóóó

2010. okt. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kár, hogy regisztrálni kell ahhoz is, hogy tartalmat érjek el. Szerintem tegyél elérhetővé több cikket.
2010. okt. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
44%
Ez mekkora egy rakat szar zene, istenem. Ha nem lenne ez a nagy zászlólobogtatás, meg nagyonmagyarozás senki le se szarná őket. Inkább hallgatok Fostartályt, az is jobb náluk. Hát még a Nefogazz.
2010. okt. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
7%
Tetszik. Szerencsére egyre több magyar érzelmű oldal születik és így legalább sokan megismerhetik igaz történelmünket.
2010. okt. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
10%

Igaz igaz ,hogy jobbikosoknak szólt a felhivás:) De véleménye csak lehet egy nem jobbikosnak is.

A másik, engem egy darab jobbikos se bunkózzon le..ez is vicc hogy pont lebunkózz.:))))Csak végig kell nézni az embereken,akik ide tartoznak.

Csakhogy értsétek,elég sok pénzt hoztam én be ennek az országnak ..igen külföldröl, és milyen vicces pont a hungarikumokat értékesitve.Törvénytisztelö,adófizetö állampolgár vagyok ..igaz nem rakom ki a nagymagyar matricát az autómra és nem is lengetek árpádsávos

zászlót.

Kèrdem én ki tesz többet azért hogy szebb jövötök legyen???

2010. okt. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Attól függ hogy kihez képest
2010. okt. 16. 20:03
 10/12 anonim ***** válasza:

Te az oldalról kérdezted, az meg sz a r. De ragozhatjuk is. A témára direkt nem térek ki. Mindenki arról csinál weboldalt, amiről tetszik. Viszont.


1. Nem derül ki hosszú olvasás után sem, hogy mi a lap CÉLJA! Ezzel foghíjas.


2. Mi az, hogy csak regisztrált tagok láthatják, hogy egyáltalán figyelemre méltó-e a tartalom, vagy csak összeollóztad innen-onnan, mondjuk a kurucról, vagy a wikiből? Kinek szól ez? Ezek szerint magadnak.


3. Ha van hírek rovat az oldalon, akkor legyenek rajta hírek.


4. Van viszont rajta reklám (ami nekem nem kell), és médialejátszó (ami szintén nem kell, mert van nekem is, és azt hallgatok rajta, amit akarok).


5. Egy háromszereplős fórum fogad a főoldalon. Nem éppen szerencsés.


6. A "dizájn" olyan szinten gusztustalan, hogy gyomorforgató. Ez az Ekcelbe-összedobjuk-oszt'-jó-lesz-stílus már nagyon nem menő vagy 10 éve. Nem beszélve a lárpúrlár bannerről, ami az oldal nevén kívül semmi lényegi információt nem közöl. A drop shadow és az emboss már csak hab a tortán, és szépen elüt a vékony fonttól.


Összefoglalva: az oldal céltalan, tartalom nélküli, és ronda. Ennyire direkt csak szántszándékkal lehet elrontani egy weboldalt, hogy még véletlenül sem található benne egyetlen pozitívum.


Gondold át ezt még egyszer. Előbb legyen egy koncepciód, hogy miről szól majd az oldal. Ha az megvan, jöhet a tervezés. Á, de mit beszélek én itt? A sitebuildet nem itt lehet megtanulni.

2010. okt. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!