Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Itt (a politikai rovatban)...

Itt (a politikai rovatban) melyik oldal szimpatizánsait pontozzák le jobban?

Figyelt kérdés

Sok olyan hozzászólást olvastam, ahol jobbikosok írták, hogy a "libsik, komcsik" megint lepontozták. Viszont az sem ritka, hogy "dolgoznak megint a webnácik".

Én nem vagyok szimpatizáns, a válaszom témától függően más párthoz húz, de összességében úgy vettem észre, hogy a liberális hozzászólásokat jobban lepontozzák. A jobbikhoz "közeli" válaszaim mindig több százalékot kapnak és ezt másnál is észrevettem.


2011. máj. 11. 02:36
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Általában mindenkit, aki az adott kérdésben nem a válaszolók többségének véleményét képviseli.

Egyébként általában azokat pontozzák le, akik kritizálni merik a Jobbikot, illetve az aktuális kormánypárt mellett állnak ki (mindegy, hogy éppen ki van kormányon).

2011. máj. 11. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Továbbá vannak olyanok, akik csak és kizárólag lepontoznak, mert jó mókának tartják.

Igazából annyira nem lényeges a pontozás szerintem, sőt úgy lenne jó, ha csak a kérdező pontozhatna, hiszen neki van "szüksége" a válaszokra :)

2011. máj. 11. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
mindenki lepontoz mindenkit :)
2011. máj. 11. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 doboszoli ***** válasza:

Nagyon ritkán "pontozok", akkor is csak zöldet.

Sajátomat sem követem, nem érdekel, igyekszem önmagamat adni.

2011. máj. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Itt nem az alapján pontoznak le vagy fel, hogy hasznos információt adsz-e vagy nem hanem az alapján, hogy ki melyik táborba tartozik. Csináltam egy kisérletet. Két rendkivül provokative kérdésre homlok egyenesen más válszt adtam. Mind a kettöt lepontozták.
2011. máj. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Elözö voltam.


Még valami. A pontozás itt annyit jelent:


Zöld: Haver vagy!

Piros: k....a anyád!


Semmi köze ahhoz, hogy hasznos -e az info vagy nem!

2011. máj. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Dick Esmen ***** válasza:
Szerintem főleg a (szélső)jobbos hozászólásokat NEM pontozzák le,a többit egyenlő arányban pontozzák le
2011. máj. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
16:02- vmi hasonlót vettem észre én is
2011. máj. 11. 16:21
 9/9 anonim ***** válasza:

A válaszolók elsöprő többsége Jobbik szimpatizáns itt a gyk-n,akik tizenévesek és elfelejtik,hogy ez nem a facebook a like-al és a dislike-al.Ők az egyik csoport.

A másik meg valóban a kormánypártiak,akik között van olyan akik csak és kizárólag lepontoznak még akkor is ha dicséred a pártjukat.

Én csak a saját kérdéseimben szoktam pontozni.

2011. máj. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!