Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért beszél már egy hete a...

Miért beszél már egy hete a tévé a a Ferihegy környékére érkező Izraeli repülőkről?

Figyelt kérdés
Úgy tudom volt berepülési engedélyük akkor meg mért kell belőle ilyen nagy ügyet csinálni akkor lehetne ilyen alapon minden külföldről jövő katonai gépről lehetni napokig csámcsogni.
2010. márc. 23. 09:49
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Azért mert baráti ország, és nem folytattak harctevékenységet, hanem nagy hatótávolságú gyakorlatot végeztek. Nálunk a MiG-ek fél Európát körberepülték még jóval a NATO csatlakozásunk előtt is és abból sem volt semmi probléma, pont azért mert nekik mi is baráti ország voltunk.
2010. márc. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
10:36, ez alatt a senki nem adott ki engedélyt alatt mit értesz? Az NKH engedély nem elég jó?
2010. márc. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
10:38 Hát ez marhajó.. már az sem tetszett amikor ezt a hírt hallottam, de ez mégjobban meglep, hogy gyakorlatilag bárki berepülhet Magyarországra. Főlkeg, hogy a légvédelmünket teljesen szétverték. Ki számít még baráti országnak?
2010. márc. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
10:41, például most már Szerbiát is annak vehetjük. Na tőlük viszont fostam, hiszen nincs még két évtizede, hogy be akartak minket rántani a háborúba. De hál istennek a hazai légvédelem kellő önfegyelemmel járt el, és nem ültünk fel a provokációnak.
2010. márc. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

Nem értem ezt az izraeli kémrepülős dolgot.

Sokan azt állítják (és szentül meg vannak győződve arról, hogy ez így van), hogy a zsidók ott vannak mindenhol, beszivárogtak mindenhova, tudnak mindent. Akkor miért küldenének ide kémrepülőket? Ráadásul úgy, hogy zengjen tőle a sajtó?

2010. márc. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
10:51, ja ezt egy kamionba szerelt felszereléssel is el lehetett volna végezni, és senki nem vette volna észre.
2010. márc. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

nem volt engedély

ne álmodozz már engedélyekről

2010. márc. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

ma 10:52

Elég szar gondolkodásod lehet.

Mondjuk úgy, hogy nem verik nagydobra? Esetleg úgy alakítják a dolgokat, hogy ne tudódjon ki? Ha már zsidók vannak mindenhol akkor ezt úgyis elintézik... :)

Jaj hagyjuk már.

2010. márc. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
11:04 ??? Gőzöm sincs mit akarsz ezzel mondani. Talán azt, hogy Magyarország minden légiirányítósa és radarkezelője zsidó származású, és hazaáruló? Mert ezt te se gondolhatod komolyan.
2010. márc. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Jaj, elnézést, már értem mit mondasz. Én csak arról beszélek, hogy ha tényleg kémkedésről lenne szó (ami azért valószínűtlen), nem mindenki szeme láttára csinálnák.
2010. márc. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!