Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nem furcsa, hogy a kuruc....

Nem furcsa, hogy a kuruc. Infó is majdhogynem mindig a holokauszttal foglakozik, nem unják még ők sem?

Figyelt kérdés
2010. márc. 20. 14:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szoktam olvasni a kurucot de az ilyen témákat mindig kihagyom. Egyszerűen nem érdekel. Tegyétek ezt ti is. Sajnos mi innét nem tudunk nyomást gyakorolni a kuruc.infóra...
2010. márc. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"Én is Jobbikos vagyok, de a cigánykérdés megoldása nem egyenlő a cigány emberek gusztustalan lelövésével.


Szebb Jövőt!

"


de meg kell oldani a problémát mert az se megoldás hogy rablógyilkosságokat csinálnak lelkiismeret furdalás nélkül


senki nem mondta hogy jelöljük őket... de büntetés mértéke végre magas lesz

szebb jövőt!

2010. márc. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Egyszerűen le lehetne zárni a témát, ha valaki értelmes logikus és közérthető választ adna a kétkedőknek a felvetődő kérdésekre.

Így volt és kész ! Ha vitatod akkor mehetsz a börtönbe !

Ez nem válasz.

2010. márc. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Sziasztok szerintem egyszerű az egész van jó és van rossz ember legyen az zsidó cigány pogány vagy akármi. A háború meg kegyetlen és rossz ott nincs jó vagy rossz utólag itélni nem lehet mivel csak az tudja az igazat aki ott volt a többi infó csak média hajsza de általában az igaz tényeket soha nem tudjuk meg ,(ezt sajnos személyes tapasztalatból tudom)
2010. márc. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!