Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az alábbi...

Mit gondoltok az alábbi kisfilmről? Holokauszttal kapcsolatos.

Figyelt kérdés

Annyit még hozzáfűznék hogy David Cole a főszereplő aki egy zsidó. (kíváncsi vagyok hányan lesznek akik őt is le antiszemitázzák,vagy fasisztázzák)

http://www.youtube.com/watch?v=63urk0oPXpA



Ajánlanám még a nagy holokauszt-osoknak:

David John Cawdell Irving munkáit.


Rájuk már nem igazán lehetne mondani hogy tudattlan bunkók,antiszemiták.


2009. nov. 2. 20:38
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
15%

de bizony lehet...

irwing egy tudatlan, bunkó antiszemita

2009. nov. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:

Valahogy sejtettem hogy ez lesz a válasz. Ezért is 2lett belőle...


És David Cole aki zsidó? Ő is antiszemita?

2009. nov. 2. 20:44
 3/37 A kérdező kommentje:
És Irwing miért tudattlan,antiszemita? Az tény hogy aki kétségbe meri vonni a holokausztot,akár bizonyítékokkal vagy nélküle, az már a zsidóság szemében antiszemita. De szerinted miért tudattlan és antiszemita?
2009. nov. 2. 20:46
 4/37 anonim ***** válasza:
41%
senki nem tudja mi az igazság pontosan. szerintem oly mindegy, hogy 6 millió vagy 1 millió vagy 100ezer ember halt meg így. a lényegen nem változtat, ha egy ember ilyen okok miatt hal, meg undorral tölt el.
2009. nov. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 cynic ***** válasza:
100%
21:26 Már megbocsáss, de háború volt. Tudom, hogy szörnyű, és nehéz megemészteni, de a háborúban emberek halnak meg. Igen, ártatlanok és bűnösök egyaránt. Ilyen időkben sajnos elkerülhetetlen. Az a baj, hogy ezt az eseményt a kb 250 ezer, tífusz és éhinség általi emberáldozatával kiemelik az összes közül. Ott volt pl a Drezdai bombázás, a szovjet hordák embertelen mészárlása, stb. Az az irónia, hogy mindkettőt köztudottan zsidó parancsra követték el (a szovjetek propagandájáért pl egy zsidó volt felelős, bár Sztálin idejében a párt 98%-a Ábrahám népének leszármazotta volt).
2009. nov. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
0%

"21:26 Már megbocsáss, de háború volt..."

meséld már el nekem, hogy mi köze van a háborúnak egy nép szisztematikus kiirtásához?

(bár nem sikerült a teljes kiirtás, de ez nem a nácikon múlott...)

drezda valóban nem a szövetségesek szégyenfoltja, de azért ne feledkezzünk el arról sem, hogy a terrorbombázásokat nem a szövetségesek kezdték.

coventry mond valamit neked?

2009. nov. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:

javítva:

drezda a szövetségesek szégyenfoltja...

(az előző vagyok)

2009. nov. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:

Csak tőmondatokban...


A Második világháborút a tengeren túli gazdasági körök robbantották ki, akiknek a Nemzetek Európája akadályt jelentett volna elképzeléseik gazdasági potenciáljuk megvalósítása útján.


A Führer elképzelése, Európa az Európai Népeké.


Németország, Európa motorja, központi hatalom, mely Európa szíve lelke, egyébként ez a mai napig így van:)


Nincs szolga nép, ésszerű logika mentén főképpen gazdasági földrajzi adottságok révén felosztotta az EU vagy ha úgy tetszik a Harmadik birodalom körzeteit, Magyarország mezőgazdasági ország, elsődleges feladatunk az élelem biztosítása.


Félremagyarázások alapján mi csak erre vagyunk jók, de ez nem így van, a Führer nem így gondolkodott.


Kiírtandó nép csoport nem volt, kitelepítendő igen, de itt sem a származás az elsődleges, az átkeresztelkedést Göbbels Dr hirdette meg, a háború utolsó napjáig szabad zsidó százezrek éltek biztonságban a Birodalomban, pl Drezda-ban, amit az angol szászok le romboltak a földig.

2009. nov. 2. 21:50
 9/37 anonim ***** válasza:
0%

"...A Második világháborút a tengeren túli gazdasági körök robbantották ki..."

azt hiszem a polémiát itt kell befejezni.

aki ilyen ostobaságot le tud írni, az reménytelen eset :(

2009. nov. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
Ezt nem én írtam hanem az egyik ismerősöm akinek bízok a tudásában. (nem szeretnék üzengetni,nem is tudja hogy bemásoltam) De cáfold meg!
2009. nov. 2. 21:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!