Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az alábbi...

Mit gondoltok az alábbi kisfilmről? Holokauszttal kapcsolatos.

Figyelt kérdés

Annyit még hozzáfűznék hogy David Cole a főszereplő aki egy zsidó. (kíváncsi vagyok hányan lesznek akik őt is le antiszemitázzák,vagy fasisztázzák)

http://www.youtube.com/watch?v=63urk0oPXpA



Ajánlanám még a nagy holokauszt-osoknak:

David John Cawdell Irving munkáit.


Rájuk már nem igazán lehetne mondani hogy tudattlan bunkók,antiszemiták.


2009. nov. 2. 20:38
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 17:14


Kiváló a hivatkozás!!! :)

Tekintettel arra, hogy ha már hivatkozol rá, nyilván hitlesnek is tartod azt a honlapot.

Hát akkor íme egy másik hivatkozás, UGYANARRÓL a hoinlapról. Már csak hogy teljes legyen a kép neked is:


[link]


Ja, és továbbra is várom az érveket, melyek magyarázatot adnak arra, hogy miért nem volt közel sem olyan magas a cián koncentrációja a "gázkamrákban", mint a fertőtlenítő helyiségekben. Utána ha ez megvan, léphetünk tovább a többi kérdésre. (Pl. lehet a következő Mauthausen is akár.)


Hisz nyilván bizonyítékok millióival fogod majd elsöpörni ezen a potom kis videó gagyi felvetését. Gondolom történelemtanárként nem jelent majd számodra komolyabb kihívást, hogy egy holmi jöttment fórumozó szánalmas felvetésével szemben évek tömegét állítsd szembe pillanatok alatt.

Hát lássuk! ;)


(Bár gyanítom, hogy csak csúsztatást meg sárdobálást fogok kapni, de azért az esélyt azért megadom. Bizonyíthat a tanár úr. :) )

2009. nov. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:

nemrég én is hasonló helyzetben voltam,szintén egy történelem tanárral,de választ nem kaptam. Remélem te fogsz,mert engem is érdekelne.


És gondolom te is hallottál arról hogy emberi bőrből tolltartót és más hasonló tárgyakat készítettek. Valahol olvastam hogy egy Iráni kutatócsoport ezzel komolyabban foglalkozott,és arra jutottak hogy hamisak a dokumentumok is.

2009. nov. 3. 19:15
 33/37 anonim ***** válasza:

"Elsüllyestették a hajót, mit sem tőrödve velük."


Erre szeretnék bizonyítékot. Főként az elsüllyesztésre, meg arra, hogy ki süllyesztette el.

Csak mert ha véletlenül a St. Luis nevű hajóról van szó, akkor ez bizony hazugság. Ugyanis valóban volt a hajó, ami az USA partjai felé zsidókat szállított (eredetileg Kubába vitte volna őket, de oda sem engedték be). Viszont azt éppen az amerikaiak nem fogadták be őket. Viszont a hajó nem lett elsüllesztve - visszatért Németországba.

Egyébként ez is példa rá, hogy a németek nem akarták kiírtani a zsidókat. Ha akarták volna, akkor a Kristályéjszaka után nem küldözgetik őket a szélrózsa minden irányába.


De ha hozol bizonyítékot, elfogadom. Az üres fecsegés ide kevés.

Én hozok egyet, amiben pl. kiderül, hogy a Lusitania elsüllyesztése is legális volt a németek részéről, mivel az amcsi hajó valóban fegyvert és lőszert szállított (bár ez nem kötődik szorosan a témához, de sokat elárul arról, hogy nem minden csak fekete és fehér):


[link]

2009. nov. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:
Te milyen könyveket olvastál hogy nem vagy agymosott?
2009. nov. 3. 19:50
 35/37 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Azt kihagytad, hogy ez a David elmondja a filmben, (csak te a 7 partból 1et linkeltél be) hogy ő ateistának vallja magát, akármennyire zsidók a szülei.


Maga a film pedig nagyon érdekes, jól bemutatja, hogy miket hazudtak a holokausztról.

2010. febr. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim válasza:
2 órás kisfilm...
2010. ápr. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim válasza:

Régi kérdés de mivel nemrég tettem fel hasonló kérdést és csak felháborodást váltottam ki,úgy gondolom válaszolnék,és visszakérdeznék a Kérdezőhöz:)

A válaszom annyi,hogy menj fel a kuruc infó honlapjára vagy az antidogma honlapjára és rengeteg választ kapsz a kérdésedre.Elgondolkodtató válaszokat...


Oké,legyen:a németek nem irtottak szisztematikusan embereket,zsidókat,romákat,homókat,nőket,gyerekeket stb.

De akkor az a rengeteg gyermek,akik akkoriban picik voltak,hol vannak?

A T4 program sem történt meg?

A Lebensborn program sem?

Lidicéből hová tűntek a gyerekek?Chelmnoban megölték őket vagy sem?

A rengeteg falu lemészárlása sem volt igaz:Sant Anna Di Stazemma,Oradour Sur Glane,vagy a görögországi Distomo?


Hová tűntek az Izieu árvaház lakói?


Kedves kérdező,az én kérdéseimre is tud választ adni a tanár ismerősöd?


Na most akkor gyilkosok a nácik vagy sem?


Totál káosz van az én fejemben is ne aggódj,nézek sok dok.filmet a holokausztról,azok is ellent mondanak egymásnak:egyikben csontsovány,tífuszos rabok,másikban normál súlyban lévő,cigarettázó rabok...

Egyik filmben mutatnak csíkos rabruhás gyerekeket másikban egyet sem.(holott állítólag a gyerekeket érkezéskor azonnal elgázosították)

Na akkor mi az igazság?

2010. nov. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!