Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nem furcsa, hogy a kuruc....

Nem furcsa, hogy a kuruc. Infó is majdhogynem mindig a holokauszttal foglakozik, nem unják még ők sem?

Figyelt kérdés
2010. márc. 20. 14:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
a kurucinfo egy büdös neonáci, rasszista oldal. mielött még bárki mondaná, nem vagyok cigány, szdsz-es, se mszps. Jobbik szimpatizáns vagyok, de utálom a fasiszta férgeket. Sajnos a Jobbikban is sok van.
2010. márc. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Na végre egy őszinte jobbikos
2010. márc. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Légyszíves értelmes kérdésekkel bombázzál minket, ne menjünk el megint a holokauszt-zsidó-náci irányba.


A moderátorok helyében végleg kitiltanék erről az oldalról minden olyan embert, aki provokatív kérdést tesz fel, amely kérdéssel egyértelműen le akarja járatni valamelyik pártot is, aki nácizik, zsidózik stb...


Én nem ítélek el sem fideszest, nem mszp-s szimpatizánst. Csak arra kérek mindenkit, hogy normális hangnemben, normális kérdésekről folytassunk érdemi vitát!


Szebb Jövőt kívánok mindenkinek!

2010. márc. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én is Jobbikkal vagyok, csak már kuruc.infó túl megy minden határon !
2010. márc. 20. 14:39
 5/14 anonim ***** válasza:

Én is Jobbikos vagyok, de a cigánykérdés megoldása nem egyenlő a cigány emberek gusztustalan lelövésével.


Szebb Jövőt!

2010. márc. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

A harmadik válaszoló az egy akkora egy komcsi, meg büdös zsidó lehet, semmi más !

Ja és a kérdés nem provokatív, mindenki magából indul ki, én nem szoktam provokatív kérdéseket feltenni, de te úgy látszik szoktál ! Inkább az ilyen jellegű embereket kellene innen moderálni, igen, az ilyen komcsi zsidó féléket, mint a harmadik válaszoló is !

Na, szebb jövőt neked is, bár ez a Jobbik szövege, nem a komcsiké !

2010. márc. 20. 14:43
 7/14 anonim ***** válasza:

Kedves Jobbikosok!


Élőben láthatjátok a jobbiktv.hu-n Vona Gábor érdi lakossági fórumát!


www.jobbiktv.hu


Szebb Jövőt mindenkinek!

2010. márc. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszi szépen :)
2010. márc. 20. 14:45
 9/14 anonim ***** válasza:

14:43 - nem kedves kérdező! Nem vagyok komcsi, jobbikos vagyok. Sajnos megint egy olyan emberrel több van a jobbik szimpatizánsai között, aki itt, ezen az oldalon járatja le azt a pártot, akit tisztel, aki mellé teszi majd az X-et áprilisban. Köszönöm neked a többi olyan jobbikos nevében, aki normális hangnemben tud hozzászólni az emberekhez.


Szebb Jövőt kívánok mindenkinek!

2010. márc. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Jobbikos vagyok es unom. Ott is meg itt is. Ezt a kerdest is. A kuruc az nem a Jobbik-ot tukrozi, barmennyire is orulnetek FideszMszp-sek.
2010. márc. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!