Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Aki menekülteknek nevezik az...

Aki menekülteknek nevezik az illegális bevándorlókat, azoknak mi nem világos ezen?

Figyelt kérdés

Az invázió oka a túlnépesedés, a klímaváltozás és a szegénység.


Ha eleve zárva lennének a határok akkor nem jönnének(!), mivel az gazdag arab országokba se mennek és Izraelbe sem mennek!


Ha pedig nyitva vannak a határok, akkor úgy is jönnének ha nem lennének háborúk, mert bolondok lennének nem jönni, illetve mert olyan országokból is jönnek ahol béke van!


2015. okt. 28. 13:56
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
53%

1. A házamba csak az jöhet, akit hívok.

2. Én, és csakis én döntöm el, hogy kit engedek be, és mennyi ideig tartózkodhat nálam.

3. Kerítéssel vettem körbe a telket és csak egy adott helyen, a kapun keresztül lehet ki és be járni.

4. Aki hívatlanul érkezik, az a kutyám éles fogainak "vendégszeretetében" részesül.


Nálam ez a szigorú rend uralkodik.

Mikroszinten így működik a világ.

El kéne érni, hogy makroszinten is ez legyen.

Legalább Magyarországon, ha már megbolondult a világ.

2015. okt. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
34%

14:50

A Google-ban nem találtam erre vonatkozó forrást. Ezért kérdeztem tőled. Hálás lennék, ha belinkelnéd, azt az egzakt forrást, ahonnan tudni lehet, h a menekültek csak a szociális ellátásért jönnek.

2015. okt. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
BEVÁNDORLÓ = PAKI
2015. okt. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Vannak érdekes hozzászólások


pl.

fél év alatt fél millió ember nem invázió? (ami valójában négerekkel együtt 800 ezer)

És a következő fél évben már 1-2 millió várható.

2015. okt. 29. 08:59
 15/23 anonim ***** válasza:

08:59

Invázió = katonai megszállás


Abból a félmillióból hány migránsnál találtak eddig fegyvert?

2015. okt. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

# 14


Az idei évben jött fél millió.

Összesen 3-3,5millióan vannak a Szír menekültek. ha mind idejönnek, akkor lesz 3millió szír az 500milliós EU-ban.


Úr isten, micsoda megszállás! XD

2015. okt. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

"Invázió = katonai megszállás"

Anyám borogass...

Kapj gyorsan a kezedbe egy értelmező szótárt, mielőtt ilyen sületlenséget állítasz.

Segítek, az invázió szó nem csak ezt jelenti.


Nem tudom, te melyik bolygón éltél eddig, ezt a szót igen gyakran használjuk, és a legtöbb esetben nem hadászati jelentéstartalommal.


Ugyanez igaz a kampány szóra.

Akkor ennyi erővel nincs választási kampány (-hadjárat) sem, mert a politikusok kezében nincs fegyver.



Tercier barátom, először gondolkodj, mielőtt írsz.

2015. okt. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

10:44

"Kapj gyorsan a kezedbe egy értelmező szótárt, mielőtt ilyen sületlenséget állítasz.

Segítek, az invázió szó nem csak ezt jelenti."


Nem csak ezt jelenti. De ezt is jelenti. Akkor mégsem írtam olyan nagy "sületlenséget", h egyből személyeskedni, fikázni kelljen, igaz?


Sajnos nem vagyok gondolatolvasó, így nem tudhattam, h a kérdező milyen értelemben használta a kifejezést. Szerencse, h te az vagy (mármint gondolatolvasó), és tudod, h a szónak mely jelentésére gondolt.

Egyébként a Kérdező-félék (eddigi fórumos tapasztalataim szerint) ilyen értelemben használják az "invázió" kifejezést. Európa elfoglalásáról, erőszakos iszlamizációjáról beszélnek.

Sokszor még elé is teszik a "katonai" jelzőt.

2015. okt. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

#18


Az invázió szó emberek vagy élőlények tömeges beözönlését jelenti! Másrészt olvasd el, hogy mit írtál!


Van értelmi színvonal...

2015. okt. 29. 19:25
 20/23 anonim ***** válasza:

én már csak azt kérdezném meg ettől a két gyászhuszártól, hogy miért védik ennyire a bevándorlókat?

nem a háborús menekülteket, hanem a csöves analfabéta antiszociális csimpánz szinten levő gazdasági bevándorlókat.

mi hasznotok származik abból, hogy egy anonim oldalon ennyire kiáltok ezekért az emberekért?

mindenki tudja, hogy jóval több mint a fele ezeknek az embereknek csak a szociális segélyezésért megy nyugatra.

miért a leggazdagabb országok kellenek nekik?

és miután egy gazdag nyugati országban nem kapják meg a megfelelő "ellátást", miért mennek tovább egy másik gazdag nyugati országba?

tudjátok aki valami "elől" menekül, az nem utazik 2000 kilométert.

hiába véditek foggal körömmel ezeket az embereket, csak hülyét csináltok magatokból, mert ebből csak a fogyatékosok nem fogják fel a valódi okokat.

mellesleg még mindig nem értem, miért kell mindenbe belekötni, direkt terelni a témát, és teljesen másról beszélni?

komolyan néha elgondolkodok azon, hogy az emberek ennyire ostobán születnek, vagy később lesznek ilyenek...

2015. okt. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!