Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha az illegális bevándorlás...

Ha az illegális bevándorlás bűncselekmény, akkor az EU hogy kényszeríthet minket arra hogy bűnözőket fogadjunk be?

Figyelt kérdés

Én azt hittem hogy az EU jogállamok szövetsége és a szövetség is a jogállamiságon alapul.


Az egy dolog, hogy arra kényszerítenek minket hogy szemet hunyjunk az illegális hatássértések felett, mert Németország migránsokra vágyik. De arra nem kötelezhetnek, hogy illegális bevándorlókat fogadjunk be. Mikor ébredünk fel!


2015. szept. 23. 09:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Kár, hogy szó nincs arról, hogy őket kéne befogadni.


Menekült =/= illegális bevándorló még mindig.

2015. szept. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

Arra sem kötelez minket az EU, hogy felvegyük a menekülthelyzet kezelésére kiutalt különpénzt. De ha felvesszük, akkor joggal lehetnek elvárások szerintem.


"Én azt hittem hogy az EU jogállamok szövetsége"


Ez így van, és egy szövetségben illik együttműködni a többiekkel, ettől szövetség, ettől működik. Mi viszont nem akarunk senkit befogadni, feltesszük a kezünket és ezzel semmilyen együttműködési hajlandóságot nem mutatunk.

2015. szept. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ha az EU visszatoloncolja az illegális gazdasági bevándorlókat, akkor a maradék esetében beszélhetünk menekültekről.


De amíg válogatás nélkül, törvényellenesen engedik be és osztják le őket az jog szerint elfogadhatatlan.

2015. szept. 23. 10:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, egyet értek veled!
2015. szept. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha már kreáltál egy következtetést, miért a bárgyút választottad? Én az Eu helyében ilyent nem tennék. Egyszerűbb azt mondanom, a törvényed nem illeszkedik a normákhoz, tehát semmis. Akkor meg mi a probléma?


Ne kreálj fölösleges problémát, van anélkül is bőven.

2015. szept. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Így kell semmitmondva eltérő álláspontra helyezkedni, mint az előttem szóló.
2015. szept. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!