Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A liberálisok tévedtek ismét?

A liberálisok tévedtek ismét?

Figyelt kérdés

Ugye a szegedi esetről készült videófelvételen látható, hogy egy néger férfi is jelen volt az incidensnél.

Ugye érvként került elő, hogy ha rasszista támadás volt, akkor miért nem verték meg őt is?

Erre a liberálisok válasza az volt, hogy "mert vele már nem mertek keménykedni, mert megverte volna őket"

Ezt teljesen komolyba, így a videó alapján eldöntötték, hogy a néger rohadt kemény, a börtönőr meg milyen puhány és kész.

Semmi mást nem voltak hajlandóak elfogadni, csak ezt a verziót.

Más szóba se jöhetett, eldöntötték, nincs mese.

Ma pedig mit látok?

Nem elég, hogy gyakorlott kickbox küzdősportoló volt, de ráadásul edző is, magyarul elég nagy rá az esély, hogy elverte volna úgy a négert, hogy az anyja nem ismert volna rá.

Ugye fenti példa elég lesz, hogy rávilágítsak arra, hogy attól, hogy egyesek valamit nagyon szeretnének hinni meg a valóságnak tudni, attól még nem lesz az, igaz kedves liberálisok?:)


2015. júl. 24. 09:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
91%

Nem, fogalmad sincs mit gondolunk. Lathatoan nem is erdekel.


A bunosseget a birosag majd megallapitja. Lehet hogy nem o volt, majd kiderul.


Te miert veded?

2015. júl. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
93%

"Gyanúsított, de már tényként van kezelve, hogy ő bizony bűnöző és nem lehet más, mert akkor nem lehet vonyítani meg vergődni:)"

Ne haragudj, akit már egyszer elítéltek garázdaságért (ami a megyei főügyészség közleményéből kiderült: "A gyanúsított volt már büntetve hasonló jellegű bűncselekmény elkövetése miatt. A Szegedi Járásbíróság a gyanúsítottat garázdaság vétsége miatt 1 évre próbára bocsátotta, melynek próbaideje tavalyi év végén járt le.) Az szerinted ártatlan? Sőt szerinted nem visszaeső? Mert szerintem világos és egyértelmű a helyzet...

2015. júl. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
91%

Volt már komoly ügye és egy egész sportszövetség elfordult tőle, a bűncselekmény relatív enyhesége ellenére pedig már előzetes letartóztatásban van, feltételezhetően nem indokolatlanul. Ezekből az következik, hogy az ártatlanság esélye olyan alacsony, hogy lazán megkockáztatjuk, hogy nem az.

De a te elméleted alapján visszakérdezhetek: Péntek László esetén is már mindenki halálbüntetést üvöltött, amikor még előzetesben sem volt, akkor furcsa módon nem érdekelt téged az ártatlanság vélelme. Miért?

2015. júl. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 hollófernyiges ***** válasza:
90%

Te tévedsz, kérdező, a pasit is megverték és összerugdosták, csak a lányt sikerült olyan jól eltalálni, hogy összetört az arccsontja.


[link]

2015. júl. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
91%
"palija a csajnak korcs néger" / "afrikai rabszolga" Gőzöd sincs, hogy Kuba hol van és milyen etnikai összetételű, mi? Annyi fehér van ott, mint Európában, ráadásul a pasija nem tiszta kubai, hanem félvér magyar. A srác, akiről szó van, nyárhoz képest is hót sápadt.
2015. júl. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Kérdező, te egy megvezetett ember vagy, aki hibásan ismer fel egy helyzetet és hibás kérdést tesz fel. Hibás kérdésre csak hibás válasz adható.

Már az indítás rossz. Semmi alapod a kérdésben szereplő állításhoz. Akik itt tévedtek,azok a buta emberek. Akik itt nem a valóságot mondják, azok meg a sunyi félrevezetők.

A te érveid csupa feltételezésen és hibás következtetésen alapulnak. Nem szeretném ezt végigelemezni, egyetlen apróságot említek a logikádból. Szerinted a liberálisok (ismered őket, hogy ezt tudod róluk? vagy csak úgy rámondod?) egy videó alapján nem dönthették el, hogy a néger rohadt kemény, stb. Én nem néztem meg. De azt tudom, hogy egy videóban szereplő ember viselkedéséből egy hozzáértő sok mindent ki tud olvasni. Még azt is, hogy valaki kemény, vagy puhány. De tovább megyek, honnan tudod ekkora magabiztossággal, hogy nem néztek utána más módon? Mondjuk a videóban nem vagyok teljesen biztos, csak tippjeim vannak. Fogom magam, mindkettőt lenyomozom/nyomoztatom. A véleményem ebből táplálkozik.

Nem mondom, hogy így volt, csak azt, a te megállapításaid róluk ugyanannyira komolytalan, mint amit te gondolsz az ő megállapításaikról. Azt akarom mondani, hogy így nem lehet vitatkozni, csak vagdalkozni. Persze ha ez volt a célod, elérted. De meg nem győztél senkit.

2015. júl. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Elárulná valaki, miért lett törölve a kommentem?
2015. júl. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Kik azok a liberálisok, akiknek a válaszát itt idézed? Van valami hivatalos liberális megmondó hivatal, csak én még nem tudtam róla?


Egy BV-s megvert az utcán egy nőt. Ráadásul még harcművészetben is jártas, sőt edző is.

Ez tesók között is 2 év letöltendő. És mindegy, h miért tette.


Undorító féreg az ilyen.

2015. júl. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!