Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Liberálisok! Ti pontosan...

Liberálisok! Ti pontosan hogyan kezelnétek a menekült kérdést?

Figyelt kérdés
2015. júl. 13. 14:24
1 2
 1/13 acelsziv ***** válasza:
18%
Pont ma jutott eszembe, hogy van egy csomó néptelen falu az országban. Oda berakni őket, építsék újjá és műveljenek földet.Sokezer ember elférne ott és még hasznuk is lenne.
2015. júl. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
27%

Ez nem politikai kérdés, megvannak rá a szakemberek, akik tudják hgyan kell bánni a menekültekkel. Az ő számukra kell minél ideálisabb körülméneket termeteni és biztosítani valamenyi eszközt a sikeres munkavégzés érdekében.


És minden más kérdésben is így kéne eljárni. A politika dolga "csak" annyi lenne, hogy kijelöljenek egy irányt az ország számára, lehetőleg minél több szavazóval egyetértésben. A szervezést végezzék el a minisztériumok, a feladatokat pedig a szakemberek.

2015. júl. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
38%

Szóval adnál nekik házat?

1. Milyen alapon? Akkor adjanak nekem is.

2. Azok a házak is valakinek a tulajdona. Mondok egy példát. Megörökölnél egy házat, de van sajátod. Üresen áll, mit szólnál, ha egyszer csak kapnál egy levelet, hogy holnaptól a házad tulajdona a szír Ahmed család tulajdona. Vagy Szociális lakásokat adnál nekik. Magyarok sem kapnak.

3. Miből gondolod, hogy "hasznunk lenne belőlük" és "művelnék a földet", és nem a segélyre ácsingóznának?

4. Külföldi példákat nézd meg, Párizsban van olyan gettó, komplett kerületek ahová fehér ember nem teszi be a lábát. Svédországban egy évben 1000 nőt erőszakoltak meg a bevándorlók, egyharmaduk 14 év alatti, és nem egy olyan volt akit meg is öltek az erőszakolás után, pl. egy 16 kislányt, az egyik bevándorló-ellenes tüntetésen ott is volt a fényképe. Nézz utána. Kérdezd meg a falu lakóit, hogy akarják-e ezt, vagy te is más micsodájával vernéd a csalánt?

2015. júl. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 acelsziv ***** válasza:
34%
3: talán a kurucinfós szemellenző kitakart valamit, leírom még egyszer. Vannak NÉPTELEN falvak Mo -n. Ott milyen helybélieket kérdezel meg? A szellemeket? A rókákat meg a pockokat? Szövegértés, barátom. És nem kell hagyni odaáig fajulni a dolgokat, mint a franciáknál, hogy gettókká alakuljanak az ilyen helyek. Valamint a deviáns hajlamot is ki lehet szűrni. Az ilyet hazavágni a francba és kész.
2015. júl. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
45%

Én minden állításomat alá tudom támasztani forrással. Vannak a "néptelen falvak"? Melyek ezek, sorold! Gondolod, hogy olyan sok van? Miből gondolod, hogy ha néptelen a falu, az ott lévő ingatlan az senkié? Az akkor is valakinek a tulajdona, ha másé nem az önkormányzaté, vagy az államé. Tehát te milyen alapon osztogatnád el a bevándorlóknak más tulajdonát?

Államnak, önkormányzatoknak a tulajdonában valóban vannak szociális lakások. Akkor válaszolj!

Miért, milyen alapon adnál oda valakinek, mert belépett illegálisan a határon, alanyi jogon egy ingatlant?

Ne kurucinfozzál, hanem ezekre válaszolj! Várom válaszaidat.

2015. júl. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%

"És nem kell hagyni odaáig fajulni a dolgokat, mint a franciáknál, hogy gettókká alakuljanak az ilyen helyek. Valamint a deviáns hajlamot is ki lehet szűrni. Az ilyet hazavágni a francba és kész."


Aztán hogyan szűrnéd ki? Megkérdeznéd minden bevándorlót, hogy: "Elnézést, ön megerőszakolná a nőket?". Kap, mondjuk egy afgán, állampolgárságot. Kiszürted, hogy "nem deviáns" Mi a garancia arra, hogy ha majd behozza a családját, feleségét (családegyesítés úniós jog), és a behozottak is behozzák a családjukat, hogy azok közül nem fognak itt robbantgatni?

2015. júl. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 acelsziv ***** válasza:
33%
Nem értem, miért ugatsz itt habzó szájjal... Mondtam egy tippet erre ordítva nekem esel. Amúgy ezek a falvak valóban senki földje, Nagyon nagy a pofád, de még értelmes dolgot nem írtál, csak kötözködsz. Talán téged is elkapott valamelyik bevándorló?
2015. júl. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 acelsziv ***** válasza:
28%

amúgy tessék:

[link]

2015. júl. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 acelsziv ***** válasza:
0%
De szívesen beköltöztetek vagy harmincat hozzád is, hátha minden este partiba vágnak és nem leszel ilyen feszült :D
2015. júl. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 acelsziv ***** válasza:
24%

Nyomikám én vitapartner vagyok, de a vitához partner is kell. Te meg ugyebár alábbvaló vagy az állatnál...

Anyám meg köszöni jól van. Meg a tied is jól volt, miután kihúztam a farkam a seggéből.

De itt fejeztem be. Nem süllyedek le a szintedre, mert rutinból legyőzöl. Pápá kis nyilas. Ja és nem vagyok és soha nem is voltam liberális. de ezt te a mákszemnyi agyaddal soha nem fogod megérteni :D :D Bocs, mennem kell, mert a csajod írt, hogy megint akarja ugye megérted? :D :D

2015. júl. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!