Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Változott már meg valakinek a...

Változott már meg valakinek a személete az itteni politikai "vitáktól"?

Figyelt kérdés
2010. márc. 3. 12:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%
Nem hiszem,mert mindeni azt vallja helyesnek,amit ő gondol. A világ minden kincséért sem fogja megváltoztatni a véleményét...
2010. márc. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Nekem még nem. Viszont mélyültek a már meglévő meggyőződéseim.
2010. márc. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
49%
Negyedekkora veszélynek láttam a jobbikot, de egyes szimpatizánsaikat elnézve ez nagyon gyorsan megváltozott. Az eddigi dobogós az az idióta, aki büszke volt rá, hogy más pártok plakátjait rongálta.
2010. márc. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
az tudtommal nem jobbikos volt és kapta a leoltásokat a jobbikosoktól is.
2010. márc. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

Megerősödött bennem a meggyőződés, hogy okosabban teszem, ha szavazás HELYETT motorozni megyek.


A South Park-ban volt kimondva a frankó: Csak redvásra vagy gennyesre szavazhatsz!

2010. márc. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

nekem a jobbik elképzelései tetszenek, persze nem minddel értek egyet, de a szimpatizánsai nagyon elfogultak.


egyszer egy jobbik kérdésnél valaki szidta a jobbikot és bajnait dícsőítette, rá egy jobbikos válasza az volt, hogy "szerencséd h nem tudom ki vagy, mer megvernélek!"

2010. márc. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Na aki south parkon szocializálódik....
2010. márc. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
40%

Nekem annyiban változott a véleményem, hogy mielőtt ide jártam, azelőtt nem érdekelt a Jobbik, most pedig már elítélem. Nem, nem a Jobbik ellenzők miatt, hanem a Jobbikosok miatt.

Azon nem vátoztatott semmit, hogy kire szavazok.

2010. márc. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A Jobbikot a "jobbikosnak" mondott, ide hülyeségeket írogatok miatt ítéled el? Nézd meg inkább a Jobbik programját, nekik legalább van, nem úgy,mint kedves MSZP-nek vagy FITYESZ-nek...és társainak... Ők legalább megoldást keresnek a problémákra....
2010. márc. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ők sem nagyon keresik azokat a megoldásokat, csak éppen rákaptak, hogy Magyarországon egyre keményebb a helyzet, és az emberek várnak valami újat.


Most őszintén, szerintetek nem szólt az MSZP és a FIDESZ a multitőke urainak, hogy a JOBBIK-nak egyre csak nő a népszerűsége? Nagyon kockázatos lenne nekik a JOBBIK-ot az irányításukon kívül tudni, ezért szerintem már elég régen felkeresték a JOBBIK vezetőit bizonyos személyek a nagy bankoktól, akik szépen a tudtukra adták, hogy ne igazán buzgálkodjanak, mert nagyon ráb@sznak a végén.

2010. márc. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!