Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Csak engem zavar az áremelés?

Csak engem zavar az áremelés?

Figyelt kérdés
Kicsit kiakaszt, hogy a BKV és a MÁV árat emeltek, ami ugyan minden évben szokványos, de azért a tavalyi év botrányai után pofátlannak érzem. Tényleg mindent lenyelünk türelmes birka módjára? (És ez most nem pártpolitika.)
2010. márc. 2. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Árat a sikkasztások mellett a benzináremelés miatt is kell, meg amiatt mert az állam megszabja, hogy kinek jár ingyen jegy, de ki már nem fizeti, azt nekik kell kigazdálkodni. Dráguló és sűrűsödő karbantartás az elöregedő géppark miatt és erre jön rá a sikkasztás.
2010. márc. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyébként, hogy a kérdésre válaszolja, engem is zavar. Miskolci vagyok. Mikor a középiskolát kezdtem, hegy havi villamosbérlet 500 volt, amikor befejeztem 2000. Pedig itt egész tűrhető a géppark is.
2010. márc. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 baranyi kálmanné ***** válasza:
Sajnos mindig a, szegény ember húzza a rövidet.
2010. márc. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát ja. Sajnos a kőolajkészletek eléggé fogytán vannak, sajnos 15 évre elegendő még. Ennek következtében, és mert egyre mélyebbre és rosszabb körülmények közt kell fúrni, a világpiaci ára növekszik és ez befolyásolja a benzin, gázolaj ezáltal a jegyek bérletek árát is.
2010. márc. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!