Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a horvát emberek...

Mit gondoltok a horvát emberekről?

Figyelt kérdés

2015. máj. 16. 22:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
39%
krabótok? pénzéhesek, kicsinyesek, idegengyűlölőek, kivéve ha turista vagy náluk és jól fizetsz mert akor persze kedvesek. amúgy meg nagyon kétszínűek, ravaszak mint a svábok.
2015. máj. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Nem szeretik a szerbeket (sok más nemzettel egyetemben). Ott élő (30-40 éve) magyarok szerint a konyhaművésetük nem igazán sokszínű (nemzeti ételeikről van szó), mert rántott húst ők is tudnak csinálni. Ezt magam is tapasztaltam párszor, amikor ott jártam. Hal, és főtt spenótlevél, néhány szem krumpli. Persze leegyszerűsítve. Egyébként tündéri emberek, mindent megtesznek azért, hogy jól érezd magad náluk. Régebben igazán elfogadható áron tudtunk nyaralni (napi 9 euró egy apartman). Ma ennyiért nem is értik meg, hogy mi is akarsz. Legutóbb 4-5 éve próbálkoztunk ugyanott (talán Blera), 65 euró volt egy apartman egy napra.
2015. máj. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Trieszttő Záraig szutyok bunkók, utálják a Magyarokat/én is utálom őket, nyersek tahók/! Onnantól lefelé már csak elvétve vannak sötétek, inkább jó fejek!
2015. máj. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!