Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Győzikéről?...

Mi a véleményetek Győzikéről? Csak jobb oldaliak írjanak. Balosok úgy is bevédik.

Figyelt kérdés

[link]



Nem ferrarit adnék alá , hanem lovas szekér elé kéne befogni.


2010. febr. 24. 10:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

"Csak jobb oldaliak írjanak."


Úgy látom, hogy pont fordítva történik. Többen írnak balosok, mint a jobb oldaliak. (én is baloldali vagyok)

Kérdezed, hogy mi a vélemény Győzőröl, de csak jobbosok írhatnak, mert a balosok bevédik.

Tehát magyarra fordítva: Azt szeretnéd, ha most itt mindenki elkezdené leírni, és negatív jelzőkkel illetni ezt az embert. Az esetleges pozitív véleményekre már nem is vagy vevő.

Én nem igazán kedvelem Győzikét, de eszembe sem jutna bántani. Főleg nem tenném fel úgy a kérdést, hogy arra csak egyféle képen lehessen válaszolni!


Szerinted most akkor én bevédtem ugye?:))

Ez (is) nagy különbség a két politika tábor között.

2010. febr. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

13:02 ott a pont!!!! Ezt szinte gyönyörűen megfogalmaztad!!!:))

Ja én is balos vagyok!!!

Győzikéről meg csak annyit, hogy olyan amilyen. De a videón nagyon is igaza van.

2010. febr. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Abban igaza van, hogy ezek a tüntető szürkemarhák gyökerek.

De ő is gyökér.


(egy "balos", aki majd biztos "bevédi")

2010. febr. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nem bírom a Győzikét, de baromira igaza van! Ja és balos voltam, bocsi!
2010. febr. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nem vagyok jobboldali, de Győzike egy ididóta. A zenéi szarok a műsora nézhetetlen.
2010. febr. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nekem az tetszik a legjobban, hogy mi balosok azért összetartunk ezen annak ellenére, hogy külön megkért minket a kedves kérdező hogy ne írjunk...
2010. febr. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
44%
Ahhoz képest,hogy nem egy zseni,jó humora van,szép háza,érdekes ízlése,sokan utálják,sokan szeretik,olyan autókat vezetett,amilyeneket sokan soha a büdös életbe,sok embert megbotránkoztat,sok embert megnevettet,nekem nincs vele semmi bajom,mert nem ártott senkinek.Aki nem szereti,az minek is nézi?
2010. febr. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar,különösképpen nem is érdekel,nem vagyok vevő a műsoraira,a produkcióira . Viszont nem kell miatta lezárni fél bp-t és ellehetetleniteni a közlekedés,nem okoz károkat nem verekszik és tör zúz. Szóval ebből a szempotnból kifejezetten szeretem!
2010. febr. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
20:26 - Én nem szeretem a műsorát és NEM NÉZEM, csak az előzeteseket látom az engem érdeklő műsorok közötti reklámok között.
2010. febr. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!