Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Győzikéről?...

Mi a véleményetek Győzikéről? Csak jobb oldaliak írjanak. Balosok úgy is bevédik.

Figyelt kérdés

[link]



Nem ferrarit adnék alá , hanem lovas szekér elé kéne befogni.


2010. febr. 24. 10:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ki ez?
2010. febr. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Azt válaszolja a végén , hogy azért tüntetnek az emberek mert unatkoznak.
2010. febr. 24. 10:58
 3/19 anonim ***** válasza:
88%
Én nem vagyok jobboldali,de Győzikét utálom.Nem szoktam nézni,de bőven elég belőle,amit a reklámokból látok.
2010. febr. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
73%
mindenki akinek van egy csopp esze es jozan itelokepessege az azt gondolja h a giotin ala menjen. ahogy tobbi azonos szinu fajtarsaval egyutt. mert parazita az osszes.
2010. febr. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igaza van. Már csak azért mentek tüntetni, hogy romboljana, italozva randalíroztak. De marhára rá is értek, mert nekem nem lett volna időm menni dolgozom kellett...

Ja, hogy jobb vagy baloldali ír, azért kérem. Nyilvános fórum. Mindenki arra válaszol amire akar. Majd eldöntni a balos, hogy akar-e valamit hozzáfűni vagy nem.

2010. febr. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
79%
Megszegem a kívánságodat, kedves Kérdező és baloldaliként válaszolok. Egy műveletlen újgazdag büdös tahó, zeneileg egy nulla, az ország szégyene. Származásától függetlenül (na nesze, bevédtem, bár őt még a cigányok is szégyellik).
2010. febr. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
51%

Megszegem a kívánságod és bal oldaliként válaszolok.

Még Győzikének is több esze van , mint a jobbosoknak. Mert nem megy randalírozni, verekedni, ittasan tüntetni, verni a mellétt hogy ő megold minden problémát egy mp alatt

2010. febr. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 dellfil ***** válasza:
50%
Mi az a "győzike" ? Valami betegség?
2010. febr. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó a "Győzike" egy gyűjtemény, korunk társadalmának különféle erkölcsi rákfenéinek a manifesztálódása. A szakkönyvekben ezt az illusztrációt találtam: [link]
2010. febr. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
88%
Nos, én nem tudom, milyen oldali vagyok, igazából egyiket se szeretem, Győzi valóságshow-ját meg szánalmasnak tartom, de speciel utálom a tüntetéseket is, nem tudom, hogy engedhetik meg maguknak munkaidőben egyesek, hogy tüntetgessenek, amikor mások azért küszködnek, hogy megmaradjon a munkájuk, vagy legyen egyáltalán munkájuk.
2010. febr. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!