Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Egyre többen mennek külföldre,...

Egyre többen mennek külföldre, szerintetek még többen fogják itt hagyni az országot? Ti maradtok vagy mennétek/mentek?

Figyelt kérdés
Nem tudom ti hogy vagytok ezzel, mivel elég nagy körben mozgok így kimondhatom egyre több és több ismerősöm megy el az országból a jobb élet reményében. (Nem kalandvágyból mint Orbán mondta.)
2015. ápr. 29. 16:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
7%

igen az elmúlt évek hez képest,javult magyar ország.

de az hogy annyi sokan mennek külföldre.

aszt bizonyítsa,hogy azért még lehetne jobb.

de talán ez így is lesz.


nyelvtannáci ON


Magyarország

évekhez

azt

bizonyítja


nyelvannáci OFF


A jobb az látom megy kettő darab B-vel, sokszor írod hogy jobbik igaz?

2015. ápr. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Egy fidesz kormány édes kevés ahhoz hogy a hazámat megtagadjam. Mondhatni bakfitty.
2015. ápr. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Természetesen nem maradok. Már majdnem az összes barátom, rokonom, legjobb orvosaim külföldön élnek. Egyik sem tervezi a hazaköltözést és nem mosogatásból és egyéb alja munkákból élnek.

Itt már se nyugdíjam nem lenne, sem pedig jövőm. Ráaádásul a honfitársak jelentős részével sem vagyok kibékülve. Több okból sem.

2015. ápr. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

nem én nem vagyok semmilyen párti,

csak az élet helyzetéből,látva válaszoltam.

de eszt mindenki látja ki kinyissa a szemét.

2015. ápr. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

A 13-as válaszolónak már egyből egy teljes orvosi brigádja van, figyelitek :D. Sajnos azok közül a legjobbak már külföldre mentek -folytatja hozzászólásában.


45%-os:

azért gondoltam arra hogy nincs iskolád, mert szerfelett sok helyesírási hibát vétesz, az "aszt" a butább 1. osztályosok írják így, meg persze jópár c*ny.

2015. ápr. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem vagyok én olyan kalandvágyó, hogy hosszú távon itthon maradjak. Aki marad, az előtt kétféle jövőkép áll: vagy rabszolgaként vegetál és éhbérért robotol élete végéig, vagy idejekorán agyonverik a cigányok.
2015. ápr. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
56%
"A víz szalad, a kő marad." (Bokros Lajos)
2015. ápr. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Egyelőre nem, minden ideköt.

Aztán majd kiderül mi lesz.

2015. ápr. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!