Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Milyen fizetéseket kellene...

Milyen fizetéseket kellene adni az orvosoknak hogy ne menjenek el külföldre?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 4. 21:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Amíg itthon nincsenek olyan fizetések és munkakörülmények mint odakinn, addig bizony elvándorlás lehetséges. A munkakörülmények is számítanak. Így van ez minden más munkánál is.

És mivel ezeket a feltételeket nem tudják létrehozni (vagy nem is akarják), ezért nyúlnak középkori módszerekhez, amilyen a jobbágyság röghöz kötése volt. Vagyis tervben volt vagy van is, hogy az orvos írjon alá egy papírt amiben az áll hogy nem megy soha külföldre és nem fogad el hálapénzt, cserébe emelik a fizetésüket, persze nem a német színvonalra.

2015. ápr. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút nem fizetik meg az orvosokat, legalább 500 000 Ft felett kéne keresniük. Németországban kezdő orvos majdnem 4000 eurót keres? Bevonják még a hálapénzt is.


Kevés fizetés-hálapénz=Középkori gyógyítási módszerek visszahozása(nem lesz orvos)

2015. ápr. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is 400 ezer-500 ezer azaz összeg, ahol az orvos már meggondolná magát.
2015. ápr. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
többet mint amennyit tudunk. sokat
2015. ápr. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
250 ezer forint.
2015. ápr. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

a 250 az vicc?


Én gépész technikusként keresek ennyit szerintem egy kezdőnek legalább 350 felett kellene egy év után 400 3 évvel 500-600 5 év felett már 700 felett kéne kapniuk bruttoban

2015. ápr. 4. 22:06
 7/14 anonim ***** válasza:
11%

Én nem értem ezek az orvosok most pénzért mennek orvosnak vagy azért mert szeretnek embereket gyógyítani?Sajnos úgy érzem hogy nem az utóbbiról van szó...Szerintem nem kapnak ők annyira rossz fizetést csakhát ugye a kapzsiság nagy úr.Azért azon is elkellene gondolkozniuk hogy vajon megérdemelik e a nagyobb fizetést?Vajon lelkiismeretesen állnak e hozzá a betegekhez?Vajon mennyi hálapénzt kell kapniuk ahhoz hogy a beteg ne haljon meg a műtőasztalon?Vajon érdekli e őket a beteg állapota?Szeretik e egyáltalán a munkájukat?


De lehet jobb is ha inkább nem kapok ezekre a kérdésekre választ

2015. ápr. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
kedves 7es remélem téged egy madagaszkári sámán fog gyógyitani
2015. ápr. 4. 22:28
 9/14 anonim ***** válasza:

7# Vicces...


150 e Ftból éljen meg egy ORVOS?!?!? Vagy jó esetben 200-250ből, mikor a hálapénzt be akarják tiltani?!?

2015. ápr. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy orvos, még ha embert is akar menteni, nem azért tanul 15 évig, hogy picit többet kapjon mint a minimálbér....
2015. ápr. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!