Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha valaki nem rasszista,...

X. Maté kérdése:

Ha valaki nem rasszista, akkor miért? .

Figyelt kérdés

Ha valaki nem rasszista válaszokat ad, azt rendesen lepontozzák, de aki irtaná pl a zsidókat, azt meg 80%-ra pontozzák kb. Ebből azt veszem le, hogy a nagy többség itt rasszista.

A kérdésem: -Miért utálod és melyik népcsoportot?

-Te mivel érzed magad jobbnak?

-Csak úgy kíváncsiságból, melyik párttal szimpatizálsz. (bár ezt nem muszáj)


Szeretnék értelmes válaszokat és lehetőleg a trágár megnyilvánulásokat mellőzzétek. Köszönöm!


2010. febr. 18. 16:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem értem ezt a pontzizit.

Nem mindegy?


Népcsoportot nem utálok. Csak tulajdonságokat, viselkedésformákat. kb. ennyi.

Annyival jobbnak, hogy azokat (fent) nem követem el.

Egyikkel sem szimpatizálok, de pl. a Fidesz politikájával, stílusával nagyon nem értek egyet.

A szélsőséget sem szeretem.

2010. febr. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én aszemita vagyok, vagyis Magyarországon csak olyan ember éljen aki magyarnak vallja magát és nem arab nigger stb.


Minden nemzet éljen a saját országában, ez az alapja, annak hogy ne legyen még 1 Trianon vagy polgárháborúk... lásd Franciaország fellázadtak a niggerek, amikor mindent megkaptak, letelepedést, gondolom segélyt, tiszteletet, munkát, tanulási lehetőséget, és lelőttek egy bűnöző gyereket (gondolom jogosan) és rögtön elkezdtek gyújtogatni és randalírozni! Európa vigyázz!!! Pórul lehet ezzel a felesleges betelepítéssel járni!! Meg amúgy is mi haszna?

2010. febr. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Most ha a néger ember bejön az országba, családot alapít és Magyarnak vallja magát, emellett dolgozik, akkor ő nem Magyar? Tegyük fel, hogy nem....

Az ő gyereke már Magyar? (tanult, dolgozik)

Vagy a következő generáció...?

2010. febr. 18. 17:19
 4/11 anonim ***** válasza:

Jöhet az országba felőlem bárki, de ha be akar lépni egy csapatba, akkor tartsa be a szabályokat! Ha nem vallja magát magyarnak és nem Magyarország fejlődését szolgálja, akkor nincs itt helye, vagy viselkedjen tisztelettudó vendégként és mi is úgy fogjuk kezelni!

Ha a szomszédom átjön hozzám vendégségbe, elfogadja, hogy az én lakásomban vagyunk és vigyáz az értékeimre és nem nevez engem rasszistának, mert a saját családomat jobban szeretem, mint az övét. Persze nekem is jó házigazdaként kell viselkednem. De ha megtudom, hogy lenyúlja a pénzünket akkor persze, hogy nem lesz kívánatos személy nálunk!

2010. febr. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
80%

egy niger soha az életben nem lesz magyar

egy cigány se lesz magyar attól hogy dolgozik.

2010. febr. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Ebből azt veszem le, hogy a nagy többség itt rasszista."


Ezt a logikai hibát hívják elhamarkodott általánosításnak.

2010. febr. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

17:32 te mitől vagy Magyar?


Elhamarkodott... Szerintem nem elhamarkodott. Nézd meg a hasonló kérdésekben a válaszolók 70% kb. durva, rasszista választ ad.

2010. febr. 18. 19:45
 8/11 anonim ***** válasza:
2010. febr. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem utálok egy népcsoportot se.

Olyan van amelyiktől félek. A cigányoktól. Mert mikor az öcsém 8 (nyolc) éves volt elég csunyán megverték.

Ha apuval vagyok rendszeresen belénk kötnek. Több személyes jó barátomat verték már meg. Az idős néniket és bácsikat piszkálják. Pont egy hete voltam szemtanúja, hogy egy kb. 80 éves bácsit fellöktek és csak úgy hagyták. A haverommal segítettünk a bácsinak és kísértük haza.

Ennek ellenére van olyan cigány ismerősöm akit nagyon kedvelek. De ő abba a kb.5%-ba tartozik aki rendesen dolgozik és él.

Jobbikos vagyok. (20 éves lány)

2010. febr. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A szlovákokra ki vagyok akadva.Nem hogy örülnének,hogy lakhatnak nálunk,fenyegetőznek,ha magyarul szólalunk meg.

A kínaiakra a tibeti gaztetteik miatt nem tudok felnézni,a japánokra meg azért nem,mert éppen most irtják ki a világ legcsodálatosabb állatait.

2010. febr. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!