Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Rasszista vagy? Miért?

Rasszista vagy? Miért?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 12. 14:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
nem.csak.
2011. ápr. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok rasszista.
2011. ápr. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%
Azt nem mondanám, hogy rasszista vagyok, mert önmagában tudom, hogy nem attól szemét valaki, hogy milyen színű a bőre, de sajnos vannak bizonyos sajátosságok, amik egy-egy fajra érvényesek leginkább. Ígyhát hamar általánosít az ember. A rasszizmus ki sem alakult volna, fel sem merülne, ha mindenki normálisan viselkedne.
2011. ápr. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%
Lehet ezért utálni meg hőzöngeni, de én a cigányokkal szemben rasszista vagyok. Utálom őket. Sajnos van egy pár okom rá, de szerintem nem vagyok vele egyedül. Részletekbe nem mennék bele, hogy mik voltak. Persze velük szemben nem mutatom ki, szóval cigányokkal ellentétben én semmiféle atrocitást nem csináltam még, amitől nekik rossz lenne. Sőt próbálok toleráns lenni, de úgy látom hiába. Beképzelt, öntelt, nagyképű majom az összes, és úgy járkálnak, mintha felsőbbrendűek lennének. Szóval csesszék meg. :D Rosszul vagyok tőlük.
2011. ápr. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 HMD ***** válasza:
67%

Nem vagyok rasszista, de Európa a miénk (fehéreké), az arabok, négerek, kínaiak, cigányok, zsidók takarodjanak haza (már amelyiknek van hazája), mert egyszerűen nem képesek európai értékrend szerint élni, nem képesek felvenni az európai kultúrát, olyanná akarják tenni az európai ember által felépített élőhelyüket, mint amit otthon megszoktak, ráadásul nagy részük nem is dolgozik, így a befogadó nép munkájából élnek, vagy esetleg bűnözésből élnek (ami jellemző a niggerekre). Ezek bárhol megjelennek, nem látják őket szívesen, hiába hangoztatják az ellenkezőjét a liberálisok. Egyébként is hülyeség, hogy az emberi fajok csak bőrszínükben különböznek, mert minden fajnak vannak jellegzetes rossz tulajdonságai, ami otthon nem jelent gondot, de más földrészen ezzel megutáltatják magukat az ottani népekkel.

Egyébként is egy másik fajt utálni valamiért az nem "előítéletesség", hanem tapasztalat...

2011. ápr. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
69%
Igen. Mert utálom a cigányokat.
2011. ápr. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
97%
Igen,mert Nagy-Magyarországos pólóba szoktam járni.ÉS tudjuk, hogy akkor már rasszista is vagyok....
2011. ápr. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
86%
Rasszista vagyok. Viszont nem utálok mást csak azért mert más mint én. Az emebrek között van genetikai különbség, nézzétek csak meg az olimpiai futószámokat. A négereknek például más a testfelépítésük, ezért gyorsabban tudnak futni. Vannak olyan fajok akik például jóval nagyobb testméretűek, így védekeztek a hűvös éghajlattal szemben (normannok). Ettől függetlenül a kultúra is befolyásolja az ember fejlődését, de a genetika az alap. A társadalom és a kultúra csak befolyásolni tudja, hogy az adott embernek milyen szellemi-lelki fejlődési útja lesz. Van aki agresszívnak születik (pl cigány), van aki nyugodt természetű (pl az északiak). Persze mindig vannak kivételek, így könnyű belekötni mindenbe.
2011. ápr. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Dick Esmen ***** válasza:
62%

Nem vagyok rasszista, de Európa a miénk (fehéreké), az arabok, négerek, kínaiak, cigányok, zsidók takarodjanak haza



Igen,te tényleg nem vagy rasszista.Amúgy én az vagyok de nem bőrszín alapján ítélek.És nem a cigányokat utálom hanem az angolokat(de nem az összeset) és a beképzelt amerikaiakat.

2011. ápr. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
68%
Ha a debilek, teszetoszák, iq-negatívok, társadalmilag visszamaradottak rassznak tekinthetők, akkor igen, rasszista vagyok.
2011. ápr. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!