Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Léteztek/léteznek női kínvalla...

Léteztek/léteznek női kínvallatók? Milyen módszereket alkalmaztak?

Figyelt kérdés
2015. márc. 23. 12:27
1 2 3
 21/23 Salx Narval ***** válasza:
55%
Nem kell feltétlenül merevedést okozni, hiszen a katétert is simán feltolják pedig az hajlékony. Azt nem tudom, hogy hol és mikor alkalmazták de el tudom képzeni, hogy volt ilyen kínzás is, talán nem rendszeresítve de nem zárható ki egyértelműen. Sajnos szinte nincs is olyan kínzási mód amit valakik, valahol már ne alkalmaztak volna. Az eszközök és technikák változtak ugyan az évek során, de egyes "emberek" kegyetlenségre való hajlama sajnos nem.
2020. szept. 27. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom itt az is a kínzás része volt, hogy merevedést okoztak... Akik ezt csinálták élvezté a leírások alapján, plusz fasza lehetett, hogy nem hagyták kielégülni az áldozatot..
2020. szept. 27. 08:51
 23/23 anonim ***** válasza:
Női fogorvosok.
2021. márc. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!