Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Léteztek/léteznek női kínvalla...

Léteztek/léteznek női kínvallatók? Milyen módszereket alkalmaztak?

Figyelt kérdés
2015. márc. 23. 12:27
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha beírod a keresőbe, hogy femdom tube, sok ilyen bestiát láthatsz. Ma is működnek.
2017. júl. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 Salx Narval ***** válasza:
Bizonyára voltak és ma is vannak. A Tv-ban háromról halottam eddig az 56-os eseményeket követően egy vallatónő cigarettával égetett meg más nőket vallatáskor szinte minden testrészükön (eltűnt). A másik egy náci táborparancsnok felesége volt aki besegített apunak, állítólag minden kegyetlenséget elkövetett amit csak ellehet képzelni ( kivégezték) . Volt még egy amcsi nő aki meztelenre vetkőztetett arab férfiakra kutyát uszított és nevetve filmezte ( elítélték).
2020. aug. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Léteztek női kínvallatók, és olyan módszert alkalmaztak amilyet a férfi kínvallatók. Testalkatukból adódóan talán kicsit kevesebb testi erőszakot produkáltak, de elektromos sokkolás, égetés, vegyi anyagok használata belefért a repertoárba.

Ami viszont nem volt: "üvegcsöves vallatás" Ez úgy ahogy van nettó baromság.

2020. szept. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Létezett az üvegcsöves vallatás sajnos. Miből gondolod, hogy baromság?
2020. szept. 26. 12:09
 15/23 anonim ***** válasza:
48%

Először is mert sehol nincs írásos nyoma.

Másodszor: Kivitelezése is megkérdőjelezhető, de ha mégis valaki egy kókadt fa..szba bele tud dugni egy üvegcsövet az szép teljesítmény. Mellesleg az elszenvedő rövid időn belül belehalna a vérveszteségbe, tehát a kínzás értelmetlen.


Mellesleg szerinted hol gyártották és kinek a megrendelésére az üvegcsövet?

2020. szept. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Van írásos nyoma. Keress csak rá az ÁVH csinálta. A Terror Házában külön vitrinben van a kis üvegcső amit használtak. Vagy olvasd el Szlama Árpád beszámolóját. Vele megcsinálták, pontosan leírja hogyan. Nem lankadtan csinálták. Megkötözték az elítéltet és az ÁVH-s "hölgy" felizgatta. Nem volt nehéz több hónapnyi fogság után. Miután felizgult rendesen akkor dugta be a csövet, így már nem nagy mutatvány. Üvegcsövek pipetták léteznek orvosi célra, nyilván nem emiatt gyártották, de erre is felhasználták sajnos.
2020. szept. 26. 13:20
 17/23 anonim ***** válasza:
9%

"Nem volt nehéz több hónapnyi fogság után. "

Hát amikor valaki tudja hogy kihozni fogják nem lesz merevedése hacsak nem mazochista.

" Terror Házában külön vitrinben van a kis üvegcső amit használtak."

Te láttad? Én nem, igaz kb 5 éve jártam ott.


Nem olvastam Szalma Árpád beszámolóját, de továbbra sem hiszem el a történetet.


A kínzásoknak volt oka. Valamire rá akarták venni a pácienst. Ha ez megvolt akkor elítélték és betették egy cellába. Csak úgy a hecc kedvéért nem kínoztak. Több hónapnyi fogság pedig nem volt az AVH-nál. Néhány nap alatt kiverték belőled amit akartak, és ha túlélted akkor elítéltek egy koncepciós perben és mehettél valamelyik börtönbe (elsősorban Vácra).

2020. szept. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Igen én láttam, a második emeleten van egy vitrinben. Szerinted ha két meztelen nő elkezd hozzá dörgölőzni és még verik is neki közben akkor nem lesz merevedése? Akárhogy is ellenáll de lesz. Ezt sem hecc kedvéért csinálták, de ezek után mindent bevallottak, és túlélték hidd el.. Csak iszonyat fájdalommal járt egy életre..
2020. szept. 26. 14:05
 19/23 anonim ***** válasza:
0%

Nem hiszem, hogy egy ilyet túlélsz. Ugyanis a far..kad nem más mint egy nagy "vértartály". Néhány percen belül elájulsz a vérveszteségtől, baj meghalsz.


Szóval szerintem nettó baromság.

2020. szept. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Pedig sokan túlélték. Csak szenvedtek életük végéig..
2020. szept. 26. 14:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!