Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nacionalisták általában...

Nacionalisták általában dologtalan emberek szoktak lenni?

Figyelt kérdés

Aki keményen dolgozik egész nap, az este már túl fáradt ahhoz, hogy olyanokon gondolkodjon, hogy most akkor mennyire vagyunk ősmagyar szittyák és mennyire fontos lovasíjászkodni vagy imádni a turulmadarat.

Az átlagembert a magánélete köti le és csak a ráérő, dologtalan emberek foglalkoznak ilyesmikkel, akik tele vannak energiával és nem tudnak mit kezdeni a szabadidejükkel.


2015. márc. 12. 19:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%
A dolgozó emberek ugyanúgy liberálkodni sem érnek rá.
2015. márc. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Juj, mit fogsz te kapni ezért! Micsoda feltételezések...

Én nem mondanám azt, hogy csak a nacionalisták/radikálisok/szélsőjobbosok ilyenek. Ahogy észrevettem, az aktívan politizálók ilyenek. Nem azok, akik buszon-vonaton állandó jelleggel szidják a kormányt, hanem azok, akik rendesen beleássák magukat a politikába. Legyen szó akár lovasíjászkodó szittyákról, akár nyugat-európai sajtót fejből idéző liberálisokról, akár Orbánt istenítő, szorgosan "eemútnyócévező" Fidesz-hívőkről.

Aki dolgozik, nem ér rá a politikával foglalkozni. Akinek nincs elég dolga ahhoz, hogy a nap végére elfáradjon, az tud csak ilyenekbe belefolyni.

2015. márc. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

"A dolgozó emberek ugyanúgy liberálkodni sem érnek rá."


És ez most hogy jön ide, ember?

2015. márc. 12. 20:06
 4/19 anonim ***** válasza:
97%

"És ez most hogy jön ide, ember?"


Úgy ahogy a kérdésedet (inkább csak a véleményedet megerősítést várva) is kinyilatkoztad, ember. :)

2015. márc. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
91%
Ez igaz. De nem csak a nacionalistákra, hanem a kommunistákra, liberálisokra, stb...
2015. márc. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Hm, 2-es, igazad lehet. Nem csak a nacionalisták ilyenek.

Csak nekem sok jobbikos ismerősöm van a melóhelyen és egyik sem valami élharcos a munkában, csak zsidóznak és dicsőmagyaroznak folyamat, így jutott eszembe a kérdés.


Például én sem sűrűn politizálok, GYK-n is csak múlt hét kedden voltam legutóbb, mert annyira fáradt vagyok minden áldott nap.

Szerintem most is megyek alukálni, szóval helló. :)

2015. márc. 12. 20:14
 7/19 anonim ***** válasza:
76%

ja, hogy van 1 (azaz egy ) darab ilyen ismerősöd? ? ?

Akkor jó éjszakát.

2015. márc. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

"ja, hogy van 1 (azaz egy ) darab ilyen ismerősöd? ? ?"


Ennek fuss neki még egyszer, mert egyelőre nagyon úgy néz ki mind a helyesírásodból, mind pedig a szövegértelmezési készségedből, hogy nagyon jobbikos vagy. :)

2015. márc. 12. 20:28
 9/19 anonim ***** válasza:
42%
Teljesen igaz. A hazájára általában az "büszke" (attól tekintsünk el hogy ez nem hazaszeretet hanem minden más gyűlölete) aki másra nem lehet az, mert se végzettsége sincs, se munkája. Ezzel kompenzálnak. Ha megfigyeled, az értelmiségiek között alig van nacionalista. Vajon miért?
2015. márc. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
95%

Hát én nacionalistaként se foglalkozok sokat se az ősmagyarsággal, a táltos mesékkel, vagy lovasijászattal (sőt, lovon is éltemben egyszer ültem).

De ettől még nem érzem magam kevésbé magyarnak.


Úgyhogy az érvelésed szerintem nem állja meg a helyét.Az más kérdés, hogy ki mit ért az alatt, hogy nacionalizmus.

2015. márc. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!