Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Orosz kulturális napok március...

Orosz kulturális napok márciusban, Magyarországon. Ez komoly?

Figyelt kérdés

Tegnap mondta Putyin, de csak fél füllel hallottam, azt hittem rosszul. Úgy tűnik mégsem.


Ezt találtam:

"Megjegyezte: március végén orosz kulturális napokat rendeznek Magyarországon."


[link]


Én nem vagyok az oroszok ellen, de ez kissé zavaró. Erre mégis mi szükség van?


2015. febr. 18. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Az orosz egy régi kultúrnép, egyeseknek talán meglepő, de Európa részei ők is.
2015. febr. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát, török kultúrának is szoktak ilyen rendezvényeket szervezni.Velük is jól megvagyunk.


Az ilyen kulturális napok kiválóak arra, hogy közelebb hozzanak két nemzetet, közelebb hozzák az embereket.


Amúgy, bárki szervezhet bármilyen kulturális napot.Valószínűleg Oroszországban is lesz a magyar kultúrának ilyen.

2015. febr. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én meg az "oroszok" ellen vagyok, de ebben nem nagyon látok kivetnivalót.
2015. febr. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem néztem utána, de szerintem kapásból másik 30 nemzetnek vannak ilyen kulturális napjai az országban és gondolom oroszból sem ez az első, de ha igen, akkor sem látnék benne semmi kivetni valót. Ha nem érdekel (mint engem), akkor nem mész el (mint én sem).
2015. febr. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Úgy van ahogy a negyedik írja. Kb 30 másik nemzetnek is van ilyenje, szoktam is járni néhányra. Mi ebbe a pláne?
2015. febr. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha tehetném, szívesen megnézném a Mojszejev- együttest!
2015. febr. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező !


Ebben mi a baj ? Ők is Európa része , ezt el kell fogadni !

Más nemzetek kultúrájára is megszerveznek Magyarországon 1 napot ! És ha itt van orosz kultúra nap , Oroszországban pedig lesz magyar kúltur nap ! Én ezt jó dolognak tartom , az ő kultúrájuk is elég régi . Meg asszem szerveznek orosz nyelv napot ...

2015. febr. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

HakapesziM-nek igaza van. Érdemes megismerkedni más országok szokásaival, kultúráival. Például ott van a Holdújév, amit az ázsiai népek szokták megünnepelni. Hétvégén lesz egy ilyen program. Én már voltam ott tavaly és tetszett nekem.

Az oroszok is emberek. Vannak köztük normálisak is. Putyint meg azért nem kedvelem, mert ugyanolyan korrupt, mint Orbán és nem érdekli, mi zajlik Ukrajnában. A Mo.-on élő oroszok se vannak oda érte. Tudom, mert van egy orosz ismerősöm, és ezt mondta.


Azért jó lenne lengyel kulturális nap is!

2015. febr. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 somesay válasza:
Azért van szükség, mert az oroszoknak van egy gyönyörű kultúrájuk amit igenis érdemes megismerkedni. És ennek annyira nem kell köze legyen a mai politikához. És főképpen nem kell, hogy zavaró legyen, mert ez csak az embert minősíti akinek ez az.
2015. márc. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!