Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Jobbik...

Mi a véleményetek a Jobbik programjáról?

Figyelt kérdés

Tegnap elolvastam. Nem sajnáltam rá azt a másfél órát. Minden egyes pontjával egyetértek.

Sem az MSZP, em a Fidesz nem állt még elő saját programjával. A Jobbik megtette. Nagy kár, hogy - mivel még nem párt - nem kap nyilvánosságot a médiában, ezek a senkiháziak meg nyiltan viaskodnak és mocskolják egymást.


2010. febr. 12. 10:45
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Hát, ha neked kevés a kiépített tömegközlekedés, munkalehetőség, szórakozási lehetőség, panelpogramok, fűtéstámogatás stb. akkor nincs mit tenni.
2010. febr. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
53%
Budapest le van szarva
2010. febr. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
10%
Nem tetszik, és minden egyes alkalommal, amikor ezt megkérdezik, egyre jobban rühellem.
2010. febr. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
17%

10:56 leírta a lényeget. Egy nacionalista alapon írt, minden józan észt nélkülöző csapongás. Programnak én sem nevezném.


Neked, kérdező, mi a célod azzal, hogy társaiddal minden nap felteszed ezt a kérdést? Kevesen vagytok, a Führer fejenként még 10 új támogatót követel? Talán még be tudtok szervezni néhány naiv elsőszavazót meg pár kiégett figurát, akinek maradék öröme, hogy a kocsma mélyén a sör mámorában a "tetűhintások" és az "orkok" elleni végső kereszteshadjáratról álmodozik.

2010. febr. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
16%

A minap volt egy kis időm, gondoltam elolvasom. A bevezető után egyből az oktatáspolitikához tekertem, lévén az érdekel legjobban, a közgazdasághoz pedig keveset értek. A következő pont kivert a biztosítékot:


"A szebb jövő:

Létrehozzuk a Magyar Nemzeti Óvodai Programot (MNÓP), melynek célja olyan gyermekeket nevelni, akik

magukénak érzik hazánk hagyományait, megértők és segítőkészek társaikkal, testükben épek és megfelelő fejlettséggel

rendelkeznek az általános iskola által közvetített eszmények elsajátítására."


Sírjak vagy nevessek?

2010. febr. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
50%
írj nyugodtan, de kérlek előbb magyarázd meg, hogy mi is a baj ezzel a ponttal?
2010. febr. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
*s
2010. febr. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

ez a LÉNYEG! a többi csak fröcsögés:

[link]

2010. febr. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
12:34: ennyi volan a lényeg? Nem az, hohgy miért is szavazunk valakire? Hát, végül is a pártok szmepontjából igen...
2010. febr. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
91%

10:56-os, nem értem miért kell leégetned a pesti értelmiséget! Ilyen undorító, szélsőségesen liberális, tudatlan, kozmopolita észjátszást már régen olvastam.


Van amiben teljesen igazad van, de összességében hihetetlenül el vagy varázsolva. Egyszerűen nem köztünk élsz. És nem az a baj hogy kozmopolita vagy, vagy hogy szabadgondolkodású...


Amit leírtál, annak jó részéről három betű jutott eszembe: SzDSz. Nem tudom...mérhető még? Mindenesetre neked mindenképpen rájuk kellene voksolni:) Kb. ennyit arról, mennyire képviseled a pesti értelmiség véleményét.

2010. febr. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!