Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A MÁV után a gázkamrák építőin...

A MÁV után a gázkamrák építőinek jogutódjai, a gáz előállítójának jogutódjai, csárgacsillag gyártók jogutódjai is perekre számíthatnak?

Figyelt kérdés
Esetleg mi is perelhetnénk a mongolokat a tatárjárásét, a törököket a 150 év miatt ésígytovább...
2010. febr. 11. 20:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
nagaszaki és hirosima perelje amerikát még ezek után nem?
2010. febr. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
de jogos az előzőnek. de akkor a romák is perelhetnék a MÁV-ot, nemcsak zsidókat deportáltak.
2010. febr. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Adjuk oda nekik a MÁV-ot kártérítés helyett és törvényben szabályozzuk a mentejegy árakat és a menetrendet legalább a jelenlegi szinten.

Ha sikerül nekik megoldani, akkor állami támogatás nélkül fog működni a vasút mindenki nyer a dolgon.

Ha nem tudják megoldani, akkor visszaszáll az államra. Megkapták a lehetőséget de nem létek vele.

2010. febr. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
Nem voltam fajgyűlölő, de most elgondolkodom, hogy ők nem okoztak/okoznak-e kárt az emberiségnek, amiért úgynevezett viszontkeresettel lehetne élni. A nullszaldóban kiegyezhetnénk.
2010. febr. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
én sem voltam vagyok fajgyűlölő, de ez nálam is kivágta a biztosítékot
2010. febr. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Pereljék csak a gázkamra építőinek utódjait, mert azokat az oroszok építették. A zyklon-b gyártónak is megpróbálhatják beperelni a jogutódjait, mivel a zyklon-b nem halálos egyáltalán emberre, ellenkezőleg, a zyklon-b rovarírtó szer, amit arra használtak, hogy a "foglyok" ruháiból kimossák a tetveket, s ezzel elkerüljék a tömegbetegségeket.

Nem tudom, hogy hiszik el a tudósok, mikor egy embert sem lehetne vele megölni, nem hogy 6 milliót...

2013. jún. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!