Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A MÁV után a gázkamrák építőin...

A MÁV után a gázkamrák építőinek jogutódjai, a gáz előállítójának jogutódjai, csárgacsillag gyártók jogutódjai is perekre számíthatnak?

Figyelt kérdés
Esetleg mi is perelhetnénk a mongolokat a tatárjárásét, a törököket a 150 év miatt ésígytovább...
2010. febr. 11. 20:45
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
Nekem is pont ez a gondolatom támadt, miután olvastam.:D
2010. febr. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy vicc, 65 éve tömik beléjük a sok pénzt, valamikor abba kellene hagyni! Bezzeg a vágóhídra hajtott magyar katonák utódai nem kapnak jóvátételt!

[link]

2010. febr. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Esküszöm ez már rém unalmas!! Nem unják még?? Ezek szerint amíg emberiség van a Földön az addig fizetni fog a zsidóknak?? És a legszörnyűbb,hogy általában el is érik amit akarnak.Ne csodálkozzanak az általános ellenszenven ami kezd eluralkodni ellenük.

Ma mikor ezt a MÁV dolgot elolvastam,azt hittem,hogy kiesek a székből.legközelebb kit vagy mit fognak perelni?? Agyam eldobom........

2010. febr. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
ha megnézitek, még a szombat.org fórumán is baromságnak tartják ezt.
2010. febr. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
A következő a FŐGÁZ lesz!
2010. febr. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Jah tényleg,de vigyázz nehogy tőled vegyenek tippeket:)))))
2010. febr. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
72%
szerintem a Napot is be kellene perelni, hogy mert akkor sütni.
2010. febr. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

persze meg a hídépitők

autóutépitök

2010. febr. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
82%
Sőt, most hallottam, hogy Übermajer Igor répcelaki, meg Muhacseki Gerzson segédmunkás ükunokáit is perlik majd, mert az öregék még 1913-ban fejtették a követ Nyékládházán a kavicsbányában, amit 11 évvel később a vasúti töltésre szórtak az építésnél. Neves zsidó elemzők, úgy mint például Shóher Kohnrád kimutatták, hogy ha 1913 májusa és augusztusa között Übermajer és Muhacseki úr csak 1/9-ed köbéter per óra kővel kevesebbet fejnek, a vonal nem készül el időre, így azonban az ükunokák felelősségre vonhatóak.
2010. febr. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
Igen, mi magyarok tehetünk mindenről, mert ha Augsburgnál nem vesztünk csatát, akkor....
2010. febr. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!