Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hogy is van ez akkor?

Hogy is van ez akkor?

Figyelt kérdés
A Jobbik folyamatosan ÁVH-ként vagy pártrendőrségként emlegeti a rendőrséget, de szeretne egy olyan csendőrséget, mely a Jobbik által alapított gárdatagokból állna. Most akkor ez már nem is rossz, mint pártrendőrség?
2010. febr. 11. 16:14
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
53%

A rendőrök a temetéseken is csesztetik a gárdát, mikor ott nem is gárda ruhában vannak!


Nesze neked demokrácia! Demokrácia?


WHEHWEHWEHWE

kész röhej, ahogy félnek a jobbiktól, hogy a fél parlament börtönbe fog kerülni, mert annyi pénzt

lenyúltak!

Csak az fél, akinek van félni valója és a fejesek félnek, mivel sok pénz eltűnt, de én is elhallgattatnám a gárdát és a jobbikot, ha az életemről lenne szó!


Győzzön a Jobbik és legyen számonkérés elszámoltatás, mert szenvedtünk mi Magyarok, már eleget! Most szenvedjen az, akik miatt szenvedtünk!

2010. febr. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
A csendőrök a település lakóiból állnának, és nem feltétlenül gárdatagokból. Ha még azt az alapvető szabályt is visszahoznák mellé, ami régen volt a csendőröknél, hogy 180 centi alatt senkit nem vettek fel, máris jobb volna a helyzet. Tudom én, hogy ez önmagában kevés, de mégis csak tekintélyt parancsoló egy 90-100 kilós ember, igenis kevésbbé mernének belekötni. Nem 30 kilós rendőr kell ide, azt megeszik, mint a kiflicsücsköt. Én se vagyok nagydarab, de akikkel manapság találkozok, azoknak a jó részét simán a hónom alá tudnám kapni.
2010. febr. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
28%
Látszik, milyen naiv tizenévesek írogatnak ide: "győzzön a Jobbik, aztán lesz elszámoltatás, meg arany élet", "nevezzük át a rendőrséget csendőrségnek, máris megoldódik minden". Igazán rátok fér még pár pofon az életben azt hiszem, hogy reálisabban lássátok a világot...
2010. febr. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
25%

utolsó egyetértek...

Amúgy meg mindenki a rendőrökön a megkülönböztető kódot követeli ...és a "békés tüntetők" akik Budaházy példájára még az arcukat is takarják hát még ha valaki igazoltatni akarná.....na akkor hogy is van ez.....pfff vicces dolgok ezek:)

2010. febr. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Teljesen igazatok van, én naiv tizenéves vagyok.

Plusz még harmincöt év. És világosan látom ,hogy itt '89-ben - Hofit idézve - csak módszerváltás volt. Végigélt összehasonlítási alapom van a '89-es "vízválasztó" mindkét oldaláról.

2010. febr. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
A jelenlegi rendőrség is pártrendőrség. Mszp- rendőrség.
2010. febr. 14. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!