Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Kit károsítottak már meg...

Kit károsítottak már meg cigányok? És hogyan (anyagi, terror stb)?

Figyelt kérdés
2010. febr. 11. 15:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Haverral kettesben dvdztünk náluk, amikor a másik szobába beosont egy cigány. Arra lettünk figyelmesek,mintha valaki motoszkálna a házban, pedig jól tudtuk,hogy nincs otthon akkor senki. Vitte a pénzt, ékszereket, mi szerencsére időben észbekaptunk, futottunk utána,és elkaptuk. Ez még a szerencsésebbik eset, hogy rendőrkézre juttattuk, és minden meglett.
2010. febr. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a nógrádmegyei parasztházunkat (csak nyaraló) rabolta ki az eszetlen hülyéje, egyetlen cigó család a <200 lakosú faluban a közvetlen környezetében árulta a fűnyírónkat, a grillezőnket, a biciklit, festményt stb. Aztán minden meglett, azóta is hálás vagyok a pásztói rendőröknek, mert profi munkát végeztek.
2010. febr. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
72%
Többször is belémkötöttek! Egyedül sétálltam,mert oylan helyen volt a munkahelyem(gyár) ahol cigók laktak! persze határozottan léptem fel én is ellenük,és nem mertek verekedni! Néha azért volt pofozkodás! Büdős cigók mindig le akartak húzni pénzel!Ne hagyátok magatokat nekik,ne ijedjetek meg! Össze kell fognunk!
2010. febr. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Engem
2010. febr. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk van egy hétvégi házunk a külvárosban és oda már számtalanszor betörtek amit tudtak elvittek, áramot lopták, gyümölcsöket, zöldséget. Rendőrségen többször is voltunk azt mondták nem foglalkoznak vele megélhetési bűnözés és vannak fontosabb problémáik is!:S Úgy hogy most már ki se járunk inkább csak a füvet lenyírni. De olyan is volt hogy belém kötöttek, megjegyzéseket tettek barátommal összeverekedtek egy szórakozóhelyen...
2010. febr. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Felvágott tüzifát lopták. Mikor elfogyott gyönyörü

jópár éves fánkat kivágták,a szomszéd szeme láttára.

Azt mondták:"meg van beszélve".

Se híre,se hanva!

2010. febr. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Egyszer a barátnőmmel (akkor 11 évesek voltunk) átsétáltunk egy játszótéren fényes nappal (olyan 13.00 körül járhatott),beszélgettünk éppen, körül se néztünk,hogy kik vannak a játszótéren,csak a rengeteg gyerek hangját hallottuk ahogy játszanak. Mikor kiértünk a játszótérről észre vettük,hogy követ minek két cigány lány (olyan 11-12 évesek lehettek) és mikor közvetlenül mögénk értek elkezdtek beszólogatni,hogy "ti kis g*cik,hova mentek" meg hogy " A sz*rt is kiverjük belőletek". És egyszer csak elénk kerültek és elállták az utunkat és az egyik elkezdett dumálni,hogy "játsszuk le!" meg "verekedjünk meg" meg hogy "boxoljuk le",mikor megkérdeztük tőlük mi a bajuk azt mondták,hogy úgy sétáltunk át az Ő játszóterükön mintha valami királyok lennénk ott. Az lett a vége,hogy pánik rohamot kaptam mikor elkezdtek lökdösni és futásnak eredtünk,mikor haza értem a pánik rohamtól folyamatosan hánytam. Elmeséltem anyámnak,teljesen elvolt képedve elakart menni a rendőrségre de mivel nem tudtunk róluk semmit ezért nem tehettünk semmit. Most 15 éves vagyok,még mindig félek ha hasonlók jönnek velem szembe az utcán és persze mindig beszólnak valamit. Mielőtt jönnének a válaszok,hogy 11 évesen miért sétálgattunk egyedül az utcán elmondanám,hogy csak a boltba szaladtunk le és onnan egyenest haza indultunk és semmi olyan mozdulatot nem tettünk amivel azt sugallottuk volna,hogy miénk lenne a játszótér.
2010. okt. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 finu válasza:
Sajnos minden cigány féreg, ezt be kell látni, és pont ez az ami miatt öszekell ellenük fognunk, nincs olyan hogy van kivétel ezt jegyezzétek. Mert ha ebben hisztek hogy vannak kivételek akkor sohasem fogunk öszefogni, minek is? Hisz az egyik erre mondja hogy ez kivétel, a másik meg a másikra. Akkor miről is beszélünk??
2011. febr. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!