Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Kit károsítottak már meg...

Kit károsítottak már meg cigányok? És hogyan (anyagi, terror stb)?

Figyelt kérdés
2010. febr. 11. 15:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Minket kiraboltak az utcán.
2010. febr. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
11%

Engem pár kopasz, bőrdzsekis cigány akart megverni, mert arra következtettek a szakállamból, hogy zsidó vagyok, holott nem. Ja várj, azok nem cigányok voltak.

De ott van az az eset, amikor egy baráti társaságban egy cigány nekem akart esni lánccal, mert azt mondtam, baromság a Jobbik programja. Ja, várj, az se cigány volt.

2010. febr. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Engem megvertek párszor...
2010. febr. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
vén cigányasszony bejött hozzánk és már vitte is anyum táskáját az előszobából(azért nem volt bezárva az ajtó mert épp mentünk valahova ) szerencsére észrevettük apám elkapta :) de úgy futott mint valami 20 éves.
2010. febr. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Kivették a garzonomat, nem fizettek egy fillért se, kihívták az újságot, hogy milyen szűkösen élnek és költzéskor magukkal vitték a bútoraimat. ???
2010. febr. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ellopták a 30e ft-os biciklimet(rendőrség le se szarta, pedig van egy tippem hol lehet és mondtuk is nekik), 1x odafutott hozzám a másik járdáról egy "csak úgy" és úgy halántékon rugott hogy belilult.Kb 12 évesen volt. Persze suliba feljöttek a szüleim, akkor meg az volt a vád ellenem hogy cigányoztam meg kurv@ anyáztam, ő meg kapott egy osztályfőnökit és annyi volt. De már többször is kötöttek belém minden ok nélkül szerencsére megúsztam sérülés nélkül.
2010. febr. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
72%

Tinikoromban az,hogy beálltak a szórakozóhely ajtajában és csak "díj" fejében akartak kiengedni bárkit is?Aki szólt,abba belerúgtak.Szó szerint.

Aztán egy kiskölök zsarolni akarta nagyapámat(szerintem adott is pénzt neki)a rendőrség felemlegetésével tünt el a félhomályba...

Mostanában már öregszem,lassulok..honnan veszem észre?Elöbb kiérnek szüretelni a kertebe,mint én.Volt ,hogy találkoztunk...ő jött teli táskákkal,én meg mentem szembe...


Nem volt kérdés,de hozzáteszem volt cigány munkatársam,akivel nagyon jól kijöttünk,barátnőm,osztálytársam is.Sőt a családban is van olyan,aki cigány lányt vett feleségül,és a fiam barátai közt is van.


Az is hülye duma,hogy minden cigány....meg az is,hogy hogy áldott jó emberek.Köztük is vannak ilyenek,meg olyanok.

A politikai huzavonának meg ők a legnagyobb vesztesei,sajnálom őket.

2010. febr. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
97%
Csak probaltak. Tobbszor is, amikor kozepsuliba jartam. De soha nem tudtak tolem penzt kicsalni, telefont elkerni, stb, igy altalaban setaltak velem a buszmegalloig, es beszelgettunk. Megverve sem lettem meg soha.^^ kopp-kopp
2010. febr. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

ma 15:30

mind a két eset csak "akart" ez azt hiszem jól jellemzi a 2 tábor közti különbséget.(Aki szakáll miatt beléd köt az egy idióta ettől függetlenül, meg a másik is)

2010. febr. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem egyszer telefont loptak el fényes nappal egy buszvégállomáson, egyszer pedig többen kést is rántottak miután követtek hazafelé, csak ott qrták el, hogy mire megszólítottak addigra pont a kapunk előtt voltunk és gondolom mivel nem tudhatták mire számíthatnak (kijön apu stb...) elszaladtak. Még középsuliban pedig a lejátszómat nyúlták le, illetve amíg vékonyabb voltam nagyon sokszor terrorizáltak, beszólogattak, üvöltöztek, rám mozdultak, megkértek, hogy adjam oda a cipőm, ilyenek. Érdekes mióta veszélyesebbnek látszom (gyúrás + híztam + rövid haj + a m.helyi stressztől kicsit idegbetegebb, keserűbb fej) hozzám se szólnak hála a jó égnek, úgyis rühellem a hangjukat is a viselkedésük mellett. (tisztelet az értelmesebb kivételeknek)
2010. febr. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!